Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 206 1.4 hdi 2003 przekaźnik świec żarowych

ikarh7 23 Sep 2020 20:13 765 5
    ikarh7
    Level 9  
    Posiadam Peugeot 206 1.4 hdi 2003r chcę wymienić przekaźnik świec żarowych ale nie wiem gdzie go szukać. Proszę o zdjęcie ewentualnie co mam odkręcić abym mógł dostać się do niego.
    beryas
    Level 28  
    Na jakiej podstawie chcesz wymieniac sterownik swiec zarowych? Z tego co widze to zakladasz kolejne tematy nie majac pojecia co jest uszkodzone w samochodzie. Nie przeprowadziles jakiejkolwiek diagnozy, nie sprawdziles swiec zarowych, nie podpioles nawet najtanszego testera diagnostycznego do samochodu zeby chociaz zczytac bledy.

Oddaj chlopie ten samochod do kogos kto ma pojecie, bo tylko sie narobisz, nawymieniasz czesci a auto i tak bedzie martwe, zmarnujesz czas, pieniadze itp.

Naprawa samochodu nie jest taka prosta jak myslisz, trzeba diagnozowac usterki a nie wymieniac czesci na przeczucie.
    Jeszcze 2 dni temu chciales wymieniac przekaznik pompy paliwa, ktorego nie ma w Twoim samochodzie.

Zostaw to komus kto to naprawi, sam mozesz tylko zepsuc.

Moderated By CameR:

Reg. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji, nie rozwiązują problemu użytkownika.

ikarh7
    Level 9  
    to nie jest odpowiedź na moje pytanie a jak panu się nie podoba co ja pisze to proszę nie zabierać głosu

Moderated By CameR:

Reg. 3.1.9. Nie ironizuj i nie bądź złośliwy w stosunku do drugiej strony dyskusji. Uszanuj odmienne zdanie oraz inne opinie na forum.

pepe150
    Level 36  
    Przekaźnik znajduje się pod maską.
    Dziękuję!

Chłopie mi 2.0 HDi bez grzania świec odpalało przy -15 stopniach.
    Przy 10 masz problem to oddaj auto, bo więcej biedy narobisz.
    Wymienisz przekaźnik świec i dalej będzie to samo. I następny temat że słabo pali.
    Bo ile czasu trzeba było informować że w twoim aucie nie ma pompy w zbiorniku.

Dodano po 2 [minuty]:

A filtr paliwa chociaż wymieniłeś?
    Podpowiem, on też znajduje się pod maską.
    andrzej20001
    Level 43  
    Świece nie są potrzebne w tym typie silnika. W naszym klimacie. Bez wiedzy i doswiadczenia nic nie zdziałasz. sam.
    michal_rybka
    Level 29  
    każdy się kiedyś uczył, także jak chce próbować to niech próbuje, w dzisiejszych czasach to i tak cud jak ktoś CHCE, także nie zniechęcajcie :)

Kolego najpierw ściągnij sobie serwisówkę:
    https://autoinfo24.ru/rukovodstva-po-remontu/inomarki/peugeot/206/
    potem ją przeczytaj
    potem kup sobie interfejs diagnostyczny, sczytaj błędy
    i dopiero pytaj jeśli nadal nie będziesz czegoś wiedzieć

Niestety, to nie jest diesel XUD9 w którym wystarczy + do pompy i podgrzać świece żarowe i chodzi, kupiłeś sobie strasznie skomplikowany silnik, to niestety teraz masz duuuużo nauki
    dla tego ja nie kupuje takich wynalazków :)