Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[1.10.2020, webinar] Sprawdź co pijesz

ghost666 24 Wrz 2020 08:53 525 0
 • [1.10.2020, webinar] Sprawdź co pijesz
  Woda umożliwia życie na Ziemi, dlatego też monitorowanie środowiska naturalnego i procesów dotyczących naszych wspólnych zasobów wody ma kluczowe znaczenie dla nas wszystkich. Zrównoważony rozwój i poprawa stanu naszej planety, zdrowie ludzi, a nawet produkty i usługi, na których polegamy, zależą od jakości wody. Dlatego też Analog Devices wychodzi w kierunku osób projektujących systemy pomiarowe do monitorowania jakości wody.

  Pomiary i analizy cieczy muszą być zaprojektowane tak, aby były prostsze i bardziej niezawodne, w miarę rozszerzania się sieci czujnikowych, postępów w badaniach i zmian przepisów w celu ochrony jakości wód dookoła nas. Efektywny projekt systemu jest odpowiedzią na wyzwania związane z wdrażaniem systemów do pomiarów, ale musi również zapewniać on elastyczność w dostosowywaniu się do szerokiego zakresu scenariuszy pomiarowych.

  Seminarium internetowe zaplanowano na czwartek, 1 października 2020 roku na godzinę 17:00 czasu środkowoeuropejskiego. Na webinar zarejestrować można się tutaj.

  To seminarium internetowe dotyczy wyzwań projektowych w zakresie tworzenia systemów do pomiaru jakości wody i obejmuje kluczowe kwestie związane z opracowywaniem solidnych i elastycznych platform do pomiarów.

  Uczestnicy seminarium dowiedzą się o:

  * Jakie są kluczowe parametry jakości wody mierzone podczas analizy elektrochemicznej i optycznej
  * Jak należy projektować systemy do zapewniających dokładność pomiarów i elastyczność zastosowań
  * W jaki sposób projektować cały łańcuch pomiarowy w tego rodzaju systemie.

  Źródło: https://www.eetimes.com/.

  Fajne! Ranking DIY
  Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
  O autorze
  ghost666
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 napisał 10019 postów o ocenie 8278, pomógł 157 razy. Mieszka w mieście Warszawa. Jest z nami od 2003 roku.