Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuchawki dla gracza do 300 zł

Darksiders123 25 Sep 2020 21:51 327 3
    Darksiders123
    Level 12  
    Witam, od jakiegoś czasu rozglądam się za słuchawkami do komputera. Jako iż obecnie niektóre z interesujących mnie modeli pojawiły się w promocji, chciałbym się na któreś zdecydować. Poczytałem opinie, pooglądałem testy, ale chciałbym jeszcze się dowiedzieć, czy ktoś może z nich korzystał i orientuje się, czy warto i ewentualnie dlaczego dopłacać do droższych. Mianowicie chodzi o te modele (podam obecne ceny, pomoże to w ocenie stosunku cena/jakość):

HyperX Cloud Stinger - 169zł
    Razer Kraken X - 219zł
    HyperX Cloud II - 299zł
    HyperX Alpha - 299zł

Dodam, że obecnie używam AKG k518dj i jakość dźwięku z nich jak najbardziej mi odpowiada, ale nie mają one mikrofonu i nie są do końca wygodne przy dłuższym użytkowaniu. Chciałbym aby nowe słuchawki dobrze sprawdzały się przede wszystkim w grach, ponieważ do muzyki dalej mogę używać AKG, oraz aby mikrofon był przyzwoitej jakości (obecnie używam mikrofonu w kamerze i nie jest on zbyt dobrej jakości).

Pozdrawiam.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Darksiders123
    Level 12  
    Zakupiłem Razer BlackShark V2 X, sam jestem ciekaw czy to dobra decyzja i jak one wypadają w porównaniu do chociażby HyperX'ów. Z tego co zauważyłem jest to nowy model i póki co nie ma zbyt wielu polskich recenzji, decyzje podjąłem jedynie na podstawie trzech testów angielskojęzycznych. Dam znać jak przyjdą, a będzie to prawdopodobnie jutro. :)
    Darksiders123
    Level 12  
    Przyszły dziś z rana, miałem je już na głowie ok 2-3h i naprawdę mogę polecić. Bardzo ładnie zapakowane, wrażenie jeszcze przed wyciągnięciem z pudełka bardzo dobre. Według rozmówców jakość mikrofonu bardzo dobra, jeśli chodzi o jakość dźwięku to również jestem z nich bardzo zadowolony. W porównaniu do AKG mają więcej basów, dźwięk nawet przy wyłączonym 7.1 jest jakby bardziej przestrzenny i wydaje mi się, że poszczególne dźwięki są bardziej wyraziste. Komfort również stoi na wysokim poziomie, praktycznie nie czuć, że ma się je na głowie. AKG już po ok 3 godzinach zaczynały mocno uciskać na uszy i górę głowy. Do innych słuchawek typowo gamingowych niestety nie mam porównania, ale te już po tak krótkim czasie z pewnością mogę polecić.