Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie działa mikrofon w słuchawkach

kantaxo 29 Sep 2020 14:54 762 3
    kantaxo
    Level 5  
    siema , nie działa mi mikrofon w słuchawkach steelseries arctis 1 w tych słuchawkach jest jeden kabel jack a mikro się wpina do słuchawek osobno lecz komputer tego nie wykrywa i dalej widzi tylko słuchawki, w komputerze mam wejście na mikrofon i słuchawki osobno.
    badboy84
    Level 42  
    Ze słuchawkami powinieneś mieć też przedłużacz z dwoma wtykami 3,5mm służący do podłączenia do komputera.

Quote:
    W opakowaniu znajdziemy też drugi przewód przedłużający o długości 1,5 m, z dwoma 3-polowymi wtykami prostymi (również bez pozłacania). Te wtyki są idealne do podłączania słuchawek do komputera stacjonarnego.
    kantaxo
    Level 5  
    badboy84 wrote:
    Ze słuchawkami powinieneś mieć też przedłużacz z dwoma wtykami 3,5mm służący do podłączenia do komputera.

Quote:
    W opakowaniu znajdziemy też drugi przewód przedłużający o długości 1,5 m, z dwoma 3-polowymi wtykami prostymi (również bez pozłacania). Te wtyki są idealne do podłączania słuchawek do komputera stacjonarnego.

nie ma w pudełku, właśnie tak myślałem o czymś takim ale jaka jest pewność że to będzie działało, samo rozdzieli ten sygnał po przejściówce czy tylko mi zajmie miejsce i dalej będzie widział same słuchawki, z tego co widze to znany problem z tym mikro w tych słuchawkach