Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SofarSolar i Solarman na kilku smartfonach

pietrek_k 29 Sep 2020 19:29 2508 2
 • #1
  pietrek_k
  Level 10  
  Witajcie.

  Mam uruchomioną instalację. Na jednym ze smartfonów zainstalowałem i skonfigurowałem aplikację Solarman. Wszystko ładnie pięknie pokazuje. Problem pojawia się gdy chcę aplikację uruchomić na drugim smartfonie z innym kontem logowania. Po wpisaniu S/N loggera dostaję komunikat "Logger Connected". Czy to oznacza, że się nie da uruchomić podglądu instalacji na kilku smartfonach?? Pomoże ktoś rozwiązać ten problem? Może trzeba coś zmienić w ustawieniach w sensie ilości połączeń ??

  Jeśli się nie da to może podpowiecie jakiś inny serwer do wpisania jako B do zbierania danych.

  Proszę pomóżcie rozwiązać ten problem.
 • #2
  jooker19
  Level 12  
  Witam,
  Podepnę się pod temat bo mam podobny problem tzn : Mi też pojawia się komunikat „logger connected” tylko , ze ja mam nowa instalację i w związku z tym pytanie czy jest możliwość sprawdzenia/resetu/ usuniecia konta/id do jakiego Został
  przypisany dany falownik/ logger?
 • #3
  _RAMZESEK_
  Level 11  
  Jeżeli dany nr loggera zostal przypisany do danego adresu meil to majac darmowe konto mozesz sie logowac tym meilem na ktorym jest przypisany logger. Czyli jezeli twoj logger to 12345 przypisany do konta alfa. to logujac sie danymi konta alfa na kazdym smartfonie,tablecie,pc bedzie widoczna produkcja itp.