Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Wifi Premiumbox+ - Nie pobiera listy kanałów

29 Sep 2020 20:15 675 6
  • Level 8  
    Dzień dobry, mam problem z uruchomieniem Canal+
    Antenę ustawiłem sam. Siła sygnału ponad 80%, jakość powyżej 70%.
    Komunikat z dekodera, że konfiguracja przebiegła poprawnie, ale nie znajduje listy kanałów.
    Co może być przyczyną?
    Dodam, że uprawnienia sprawdzałem u operatora i jest ok.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 21  
    A antena ustawiona na hotbirda?
  • Level 31  
    Uprawnienia u operatora?? ;) Uprawnienia sprawdź w dekoderze nie u operatora. Operator ma tylko informacje ze umowę podpisałeś. vito007 dobrze mówi, to nie ten satelita....;)
  • Level 38  
    RobRa wrote:
    Siła sygnału ponad 80%, jakość powyżej 70% (...) nie znajduje listy kanałów.

Prawdopodobnie antenę masz ustawioną na pozycję 7E, na której jest transponder o podobnych parametrach jak bazowy transponder CP+ na Hot Birdzie. Stąd masz sygnał, ale dekoder nie może pobrać listy.
    Jeżeli jest tak jak podejrzewam, to powinieneś antenę przekręcić delikatnie na wschód.
    RobRa wrote:
    uprawnienia sprawdzałem u operatora i jest ok

Masz źle ustawioną antenę, więc nie masz listy i dekoder nie nie ma jak pobrać uprawnień na kartę.
  • Level 1  
  • Level 8  
    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Przczyną było złe ustawienie anteny, tak jak koledzy sugerowali. Wątek zamykam.
  • Level 8  
    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Przczyną było złe ustawienie anteny, tak jak koledzy sugerowali. Wątek zamykam.

Dodano po 1 [minuty]:

Poprawnie ustawiłem antenę.