Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] powerbank jako zasilanie do wzmacniacza audio

xMoRioPLx 30 Sep 2020 20:44 390 9
    xMoRioPLx
    Level 6  
    Cześć chciałbym używać powerbanka jako zasilanie 5v do mojego małego wzmacniacza z Chin. Problem polega na tym, iż gdy podłączyłem kabel usb do powerbanka on nie zaczął ładować/oddawać moc. Najpierw chciałbym dowiedzieć się czy mogę coś w nim odlutować albo przylutować aby zaczął działać jak bym chciał a potem jak to zrobić. Z góry dziękuję za pomoc.
    dufek
    Level 31  
    Czy możesz zamieścić fotografię tych urządzeń,oczywiście podłączonych wg opisu?
    olekt2002
    Level 30  
    xMoRioPLx wrote:
    używać powerbanka
    typ/model.
    xMoRioPLx wrote:
    małego wzmacniacza z Chin
    typ/model.
    xMoRioPLx
    Level 6  
    Wzmacniacz - GF1002
    powerbank jako zasilanie do wzmacniacza audio powerbank jako zasilanie do wzmacniacza audio
    User removed account
    Level 1  
    xMoRioPLx
    Level 6  
    Ja nie urodziłem się wczoraj. Wiem że jak bateria nie ładuję to nie działa i że aby coś zrobić trzeba mieć działającą rzecz. Może zapytaj się mnie czy mi lutownica lub woltomierz działa.
    ojciec
    Level 33  
    Odpowiedz jest prosta, przy sprawny Powerbaniku nic nie trzeba robić aby wzmacniacz działał.
    Problemem może być pobór prądu wzmacniacza w stanie spoczynku, niektóre power Banki wyłączają się, przy małym pobieranym prądzie.

A nie zdjęciu pokazujesz płytkę z urwanymi przewodami, odłączonym ogniwem słonecznym i się pytasz dlaczego nie działa.
    xMoRioPLx
    Level 6  
    Powerbank działa i nawet próbowałem podłączyć kabel usb do innego (też sprawnego) powerbanka i nawet po włączeniu muzyki i włączeniu wzmacniacza nie było poboru prądu.

Dodano po 3 [minuty]:

xMoRioPLx wrote:
    Powerbank działa i nawet próbowałem podłączyć kabel usb do innego (też sprawnego) powerbanka i nawet po włączeniu muzyki i włączeniu wzmacniacza nie było poboru prądu.
    Odłączone kable to solar i lampka których nie będę używał.
    dufek
    Level 31  
    Czy możesz zamieścić fotografię WSZYSTKICH tych urządzeń,oczywiście podłączonych wg opisu?
    xMoRioPLx
    Level 6  
    Nie ma już żadnego problemu.