Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Część do drukarki Brother M-4318

11 Paź 2005 13:24 1663 6
  • Poziom 15  
    Witam.
    Poszukuję jednoznacznej identyfikacji(part nr) częsci do w/w drukarki.Wydaje sie to dziwne, ale mam Parts List z rysunkami zlożeniowymi i tej częsci??? nie mogę znależć.Chodzi mianowicie o miekką aluminiową listwę dociskajacą papier na calej dlugości do wałka od strony głowicy drukującej (przyklejona do chassis)-wskutek niewłaściwego wyciągania papieru uległa ona zniszczeniu.Szukałem na stronie Brothera ale z opisu(brak rysunków) pasuje mi tylko Paper Presure Film UD1607001-z kolei tej częsci nie ma w Parts List.
    Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie bo jest niezwykle pilna.
    Pozdrawiam-Strato
  • Poziom 15  
    Po mojemu: Ribbon shift guide plate UD0230001 kiedys sprowadzałem tą blachę z folią ale moge sie mylić czy to napewno ten numer
  • Poziom 15  
    Ok dzieki za dobre checi. A co to jest w takim razie Paper Presure Film?bo takie cos zamowilem oczywiscie bez rysunku.
    pozdrawiam Strato
  • Poziom 15  
    nie wiem nie ma tego w mojej part list, ja zamawiałem wg serwisowki ktora mialem od brothera
  • Poziom 15  
    Dokladnie... bo to jest na stronie Brothera w wykazie czesci zamiennych a w serwisowce nie-i tu jest problem bo zamowilem w ciemno bardziej kojarzac nazwe.... i prawdopodobnie dostane zupelnie cos innego.
    W zwiazku z tym ze masz serwisowke(moze inna) sprawdz prosze jak sie nazywa ta aluminiowa blacha dociskajaca papier do walka na calej jego dlugosci, i czy w ogole wystepuje to jako czesc zamienna.-Strato
  • Poziom 15  
    Chłopie czytaj uwaznie co do Ciebie pisze: w pierwszym poscie napiaslem jaka to jest czesc wg. mnie i mojej serwisowki, w ostatnim ze czesc o ktorej mowisz nie wystepuje w mojej serwisowce i nie wiem co sobie zamowiles
    Plik zawiera moją partlistę do M-4318
    Załączniki:
  • Poziom 15  
    Sorki mam te sama instrukcje i nie domyslilem sie z rysunku ze to jest to.
    Dzieki za cierpliwosc i wyrozumialosc
    pozdrawiam serdecznie-Strato

Zamykam temat-dzieki