Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rover 45 1.8 16v brak iskry i pompa paliwa nie działa

Dziubek109 03 Oct 2020 22:29 369 2
    Dziubek109
    Level 2  
    Rover 45 1.8 16v siostrze zdechł i tak zostawiła na miesiąc nie ruszany, brak iskry na świece, na kostki prąd dochodzi a na przewody i świece nie, podejrzewam że cewki są do wymiany wraz z przewodami i świecami, dwuch mechaniorow tak zwanych, grzebało że aż przekaźnik od pompy paliwa zaginoł im, przekaźnik nowy założony ale bez zmian pompy nie słychać. Gaz tak samo przeszkadzał mechaniorom więc też nie chodził ale poradziłem sobie z tym problemu masna urwana przy elektrozawoze, zarobiłem nową, parownik teraz słychać że gaz puszcza, ale tai tak nie chce ze mną zagadać Rover. Bardzo proszę o pomoc w dalszym etapie realizacji poprawy po tak zwanych mechaniorow bo autko bardzo zadbane i szkoda mi go a siostra prawie nadzieję straciła na nim, problem dla mnie dziwny z tego powodu że zaczęło się od przekręceniu kluczyka na zapłon a załączał się odrazu wentylator chłodnicy a teraz to już nie chce wogole zagadać, zaznaczam że samochód stoi już miesiąc czasu nie odpalany. Proszę o pomoc
    Zielonediablo
    Level 9  
    Witam
    wentylator się załączał to czujnik temperatury szwankuje albo czujnik temperatury ciśnienia
    a bezpieczniki sprawdzone nie na oko tylko próbówką z krokodylkiem do masy ?
    nie może być że cewki wszystkie poszły spać

bezpiecznik pewnie przepalony sprawdź też przekaźnik czy zaskakuje

a jak wyglądała ostatnia jazda nim bez objaw ?