Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xiaomi Redmi 7A - Rozlany wyświetlacz. Potrzebny program do podglądu

GalAnonim2 04 Oct 2020 14:22 402 2
  • #1
    GalAnonim2
    Level 2  
    Upadł mi telefon i ekran się rozlał. Potrzebuje oprogramowanie które mogło by przechwycić ekran z telefonu. Może być płatny soft byle by działał! :)
    Ktoś coś?
  • Helpful post
    #2
    staś pytalski
    Level 39  
    Kup najtańszy zamiennik na znanym portalu aukcyjnym jeżeli potrzebujesz odzyskać dane. Instalacja oprogramowania przy rozlanym wyświetlaczu i tak będzie wymagała wprowadzenia kodu, przełączania w odpowiedni tryb , a ten model nie podaje obrazu przez USB.
  • Helpful post
    #3
    blahfff
    Level 40  
    GalAnonim2 wrote:
    Potrzebuje oprogramowanie które mogło by przechwycić ekran z telefonu. Może być płatny soft byle by działał!


    Jesli miales wlaczone debugowane i autoryzowany komputer, to jest scrcpy. Jesli nie, to takich magicznych programow nie ma, ani platnych ani darmowych, i zwykle najtansza opcja jest po prostu podlaczenie sprawnego ekranu chocby "na krotko" (bez wklejania) i wyciagniecie danych.