Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Montaż mebli w garażu blaszanym- pomocy!

tomeczeklkr 04 Oct 2020 19:18 1200 8
    tomeczeklkr
    Level 13  
    Witam, posiadam garaż blaszany i chciałbym w nim urządzić podstawowy warsztat majsterkowicza i moje pytanie brzmi jak montować szafki, Polki w nim? Posiadam stare meble, stół warsztatowy i chciałbym jakoś półki powiesić. Jakiś stelaż drewniany, metalowy?
    yanes
    Level 28  
    Najtaniej będzie jak dasz słupki drewniane 5x5 cm od podłogi do dachu, przykręcając je do kątownika. Na to można przykręcić płytę OSB pomiędzy półkami a stołem.
    karolark
    Level 42  
    Jak z wilgocią w garażu?
    tomeczeklkr
    Level 13  
    Słupki się znajdą bo drewna pod dostatkiem a czym najlepiej je przykrecac? Wilgoć to jest bo jeszcze w garażu nie ma zrobionej podłogi, ziemią a cały garaż stoi na cegłach. Podłoga jest w planach na wiosnę albo płyty chodnikowe albo wylewka.
    yanes
    Level 28  
    Śruby z łbem kulistym fi 6 mm, dodatkowo można przykręcić je do blachy wkrętami typu farmer.
    tomeczeklkr
    Level 13  
    Samymi śrubami przez drewno, podkładki oczywiście i nakrętka? Tyle wystarczy? Najwyżej gęściej dawać śruby?
    Jeszcze jedna sprawa, czy jest jakiś sposób by go ocieplić żeby w zimę ciepło było a zarazem w lato się tak w nim nie nagrzewało?
    tomeczeklkr
    Level 13  
    Styropian 5 wystarczy? Na ziemię to będę dawał tak myślę folie, styropian, folie i dopiero wylewke.