Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 307 2003r - Wymiana stacyjki peugeot

Grzesiek kaczka 09 Oct 2020 20:51 3612 3
    Grzesiek kaczka
    Level 4  
    Witam wszystkich mam taki problem. Mam problem zablokowało mi stacyjke w peugeot 307 2003r więc zamówiłem używana wymieniłem przełożyłem stary imobilajzer samochód nie zapali dopiero zapali jak włożę stary kluczyk do imobilajzer dodam że nowy kluczyk mam bez pilota co mogę zrobić żeby samochód normalnie mi palił bez zabawy z wkładaniem pilota w obudowę imobilajzera

Dodano po 2 [minuty]:

Peugeot 307 2003r - Wymiana stacyjki peugeot
    inar
    Level 17  
    Witaj!
    W starym kluczyku jest immobilajzer(taka mała czarna kosteczka)-rozbierz oba kluczyki,do starego przełóż grot od tego z nowej stacyjki.
    Inne wyjście-wyjąć immobilajzer ze starego kluczyka i przykleić go w okolicy stacyjki,ale wtedy masz samochód bez zabezpieczenia.
    pepe150
    Level 36  
    Często jest że na płytce pilota jest cewka transpondera. Nie ma żadnej czarnej pastylki.

Nie każdy kluczyk się rozbiera (szczególnie ten bez pilota).
    szczepan1451
    Level 10  
    Witam mam problem ze stacyjką, na początku była zablokowana i nie mogłem przekręcić na "rozruch", po użyciu WD40 poszło dalej trochę na rozruch ale do momentu gdy kontrolki gasną i koniec, po zdjęciu osłon odpialem kostkę po czym przekrecilem srubokretem i działa auto odpala.
    Co mogę zrobić? Nie umiem jej zdemontować Peugeot 307 2003r - Wymiana stacyjki peugeot Peugeot 307 2003r - Wymiana stacyjki peugeot Peugeot 307 2003r - Wymiana stacyjki peugeot