Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Likwidacja grzejnika zabezpieczenie instalacji

Tomekunka23 10 Oct 2020 15:47 600 5
    Tomekunka23
    Level 6  
    Zlikwidowałem grzejnik w kuchni z takim podłączeniem. Po zakończeniu remontu założyłem pozostałe, otworzyłem instalacje, odpowietrzylem grzejniki i ni kuta żaden nie grzeje. Pytanie czy we właściwy sposób zaślepiłem złącze po zlikwidowanym grzeniku. Mianowicie na zasilanie i odprowadzenie zimnej wody nałożyłem zaślepki. A może powinienem połączyć je ze sobą jakąś rurka czy odpowiednią kształtka?? Może obieg jest nie zamknięty?
    Likwidacja grzejnika zabezpieczenie instalacji
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Pan.Kropa
    Level 27  
    Jest prawidłowo zaślepione. Oczywiście wody dopuściłeś, pompe włączyłeś?
    Tomekunka23
    Level 6  
    To jest instalacja w bloku więc jedyne co zrobiłem to otworzyłem zawory na klatce (blok nowy). Zawory z nr 10
    Przy odpowietrzaniu grzejników woda w odpowietrzniku się pojawiła. Likwidacja grzejnika zabezpieczenie instalacji

Dodano po 5 [minuty]:

Na forum sąsiedzkim ktoś podpowiada że być moze dlatego nie grzeją bo jest za wysoka temperatura otoczenia, że powinny zagrzać wieczorem jak temperatura spadnie poniżej 15 stopni..
    Aha i stwierdził że każdy z grzejników ma niezależne podłączenie do instalacji i sposób zaślepienia nie może wpłynąć na dzialanie pozostałych grzejników.
    Pan.Kropa
    Level 27  
    Tomekunka23 wrote:
    Na forum sąsiedzkim ktoś podpowiada że być moze dlatego nie grzeją bo jest za wysoka temperatura otoczenia, że powinny zagrzać wieczorem jak temperatura spadnie poniżej 15 stopni..
    No możliwe że tak jest.
    Tomekunka23 wrote:
    Aha i stwierdził że każdy z grzejników ma niezależne podłączenie do instalacji i sposób zaślepienia nie może wpłynąć na dzialanie pozostałych grzejników.
    No i ma racje.
    Tomekunka23
    Level 6  
    Dowiedziałem się że to nie 15 stopni tylko 12,zatem czekam do wieczora :) dam znać czy to to czy mozgujemy dalej....