Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Hyundai i30 2011 rok.

Psi Ner 11 Oct 2020 00:44 1947 4
    Psi Ner
    Level 10  
    Radio Hyundai i30 2011 rok.

W samochodzie mam takie radio. Marzy mi się podłączenie do niego kamery cofania. W jaki sposób sprawdzić - bez ingerencji i wyjmowania czy to radyjko ma taką możliwość?
    Może ktoś zna model? Sprzedający samochód nie ma już kontaktu z pierwszym właścicielem.
    sosarek

Level 43  
    Nie wygląda na oryginał a jakąś chińszczyznę pokroju https://archiwum.allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-gps-hyundai-i30-2007-2011-i8268908135.html
    Bez demontażu raczej się nie obędzie, możesz jeszcze wrzucić zdjęcia menu, informacji o systemie. Jeśli będzie to powyższe istnieje szansa podłączenia kamery cofania.
    Psi Ner
    Level 10  
    " Jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili" sosarek :) Toż to, wypisz, wymaluj, to czego szukam od tygodnia. W moim jest jeszcze tuner DVBT ale szczegół.
    Teraz kiedy znam nazwę modelu zagęszczę poszukiwania a wieczorem może kilka fotek wrzucę.
    sosarek

Level 43  
    Poszukiwania czego?
    Radio ma wejście RCA podobno do podłączenia kamery, schemat i opisy powinny być na nim.
    Psi Ner
    Level 10  
    Poszukiwania instrukcji. Niektóre z funkcji radia są dla mnie niezbyt jasne. Co prawda głównie słucham radia podczas jazdy ale lubię mieć sprzęt "opanowany" a w tym wypadku mam taki problem, że - po sparowaniu radia z telefonem, mogę odbierać jak też dzwonić na głośnomówiącym ale nie wiem dlaczego radio nie pamięta tych ustawień? Nie chcę za każdym uruchomieniem na nowo importować książki telefonicznej.