Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Hyundai i30 2011 rok.

Psi Ner 11 Oct 2020 00:44 1221 4
    Psi Ner
    Level 10  
    Radio Hyundai i30 2011 rok.

W samochodzie mam takie radio. Marzy mi się podłączenie do niego kamery cofania. W jaki sposób sprawdzić - bez ingerencji i wyjmowania czy to radyjko ma taką możliwość?
    Może ktoś zna model? Sprzedający samochód nie ma już kontaktu z pierwszym właścicielem.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    sosarek

Level 43  
    Nie wygląda na oryginał a jakąś chińszczyznę pokroju https://archiwum.allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-gps-hyundai-i30-2007-2011-i8268908135.html
    Bez demontażu raczej się nie obędzie, możesz jeszcze wrzucić zdjęcia menu, informacji o systemie. Jeśli będzie to powyższe istnieje szansa podłączenia kamery cofania.
    Psi Ner
    Level 10  
    " Jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili" sosarek :) Toż to, wypisz, wymaluj, to czego szukam od tygodnia. W moim jest jeszcze tuner DVBT ale szczegół.
    Teraz kiedy znam nazwę modelu zagęszczę poszukiwania a wieczorem może kilka fotek wrzucę.
    sosarek

Level 43  
    Poszukiwania czego?
    Radio ma wejście RCA podobno do podłączenia kamery, schemat i opisy powinny być na nim.
    Psi Ner
    Level 10  
    Poszukiwania instrukcji. Niektóre z funkcji radia są dla mnie niezbyt jasne. Co prawda głównie słucham radia podczas jazdy ale lubię mieć sprzęt "opanowany" a w tym wypadku mam taki problem, że - po sparowaniu radia z telefonem, mogę odbierać jak też dzwonić na głośnomówiącym ale nie wiem dlaczego radio nie pamięta tych ustawień? Nie chcę za każdym uruchomieniem na nowo importować książki telefonicznej.