Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Hyundai i30 2011 rok.

Psi Ner 11 Oct 2020 00:44 1947 4
 • #1
  Psi Ner
  Level 10  
  Radio Hyundai i30 2011 rok.

  W samochodzie mam takie radio. Marzy mi się podłączenie do niego kamery cofania. W jaki sposób sprawdzić - bez ingerencji i wyjmowania czy to radyjko ma taką możliwość?
  Może ktoś zna model? Sprzedający samochód nie ma już kontaktu z pierwszym właścicielem.
 • #2
  sosarek

  Level 43  
  Nie wygląda na oryginał a jakąś chińszczyznę pokroju https://archiwum.allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-gps-hyundai-i30-2007-2011-i8268908135.html
  Bez demontażu raczej się nie obędzie, możesz jeszcze wrzucić zdjęcia menu, informacji o systemie. Jeśli będzie to powyższe istnieje szansa podłączenia kamery cofania.
 • #3
  Psi Ner
  Level 10  
  " Jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili" sosarek :) Toż to, wypisz, wymaluj, to czego szukam od tygodnia. W moim jest jeszcze tuner DVBT ale szczegół.
  Teraz kiedy znam nazwę modelu zagęszczę poszukiwania a wieczorem może kilka fotek wrzucę.
 • #4
  sosarek

  Level 43  
  Poszukiwania czego?
  Radio ma wejście RCA podobno do podłączenia kamery, schemat i opisy powinny być na nim.
 • #5
  Psi Ner
  Level 10  
  Poszukiwania instrukcji. Niektóre z funkcji radia są dla mnie niezbyt jasne. Co prawda głównie słucham radia podczas jazdy ale lubię mieć sprzęt "opanowany" a w tym wypadku mam taki problem, że - po sparowaniu radia z telefonem, mogę odbierać jak też dzwonić na głośnomówiącym ale nie wiem dlaczego radio nie pamięta tych ustawień? Nie chcę za każdym uruchomieniem na nowo importować książki telefonicznej.