Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z kontem na Instagramie

Angelika221 11 Oct 2020 20:33 246 1
    Angelika221
    Level 1  
    Witam, ktoś zhakował moje konto na Instagramie. Prawdopodobnie stało się to po zainstalowaniu aplikacji "Unfollow for Instagram". Po otrzymaniu wiadomości o zalogowaniu na nowym urządzeniu zmieniłam hasło i wylogowałam ze wszystkich urządzeń.Mogę się logować na konto ale nie mogę w pełni go używać.
    Nie otrzymuje żadnych powiadomień o nowych wiadomościach,obserwujących, komentarzach ani lajkach mimo że wszystkie powiadomienia mam włączone na Instagramie i moim urządzeniu.
    Nie mogę zmienić informacji o profilu np.zmiana zdjęcia profilowego, bio, nazwa konta, po próbie zmiany wyświetla się tylko informacja o błędzie.Na pewno przyczyna nie tkwi w urządzeniu na którym się loguje bo na innych jest ten sam problem.Zgłosiłam błąd na Instagramie i wysłałam maila ale to nie pomogło.
    Co mogę zrobić w tej sytuacji? Bardzo zależy mi na tym koncie
    Mobali
    Level 39  
    Angelika221 wrote:
    Po otrzymaniu wiadomości o zalogowaniu na nowym urządzeniu zmieniłam hasło i wylogowałam ze wszystkich urządzeń.
    Usuń jeszcze wszelkie dane przechowywane przez przeglądarki oraz wyczyść "ciasteczka" (wszystkie używane urządzenia). Być może tam coś się "kaszani"?