Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opis wyjsc z Siemens M55 i C45

darek352 11 Paź 2005 22:45 762 4
  • #1 11 Paź 2005 22:45
    darek352
    Poziom 2  

Mam takie pytanko odnosnie tych wlasnie wyjsc poniewaz mam mp3 playera podlaczanego do C45 a chcialbym przerobic sobie wtyczke na M55 ewentualnie zrobic zewnetrzne zasilanie nie uzywajac telefonu (tzn. jakas bateryjka) no ale nie za bardzo wiem do jakiego pinu co podpiac i schematow cos niezbyt odszukac sie da. Moze mi ktos tutaj pomoze ;]

0 4
  • #3 12 Paź 2005 21:54
    darek352
    Poziom 2  

Dzieki za link teraz juz latwiej sie zabrac do roboty, tym bardziej ze znalazlem jeszcze schemat jak przerobic ta koncowke. Ale jeszcze jedno pytanie pozostaje w mojej glowie ;) bez odpowiedzi, a mianowicie jak zrobic mp3 playera tego do telefonu ktory dzialalby bez telefonu. Myslalem ze moze wystarczy napiecie takie jak z telefonu, wg starej wtyczki powinien to byc pin 1 i 4 ale cos niezbyt chodzic mu sie chce. Moze ktos juz probowal czegos takiego i poradzil sobie bylbym wdzieczny za wszelkie info. :D

0
  • #4 12 Paź 2005 22:19
    grzesiek33
    Poziom 31  

Tam napisali że owszem jest zasilanie na czwartym pinie ale w nawiasie jest tylko s25

0
  • #5 13 Paź 2005 17:15
    darek352
    Poziom 2  

No ok takie male przeoczenie, ale na opisach ktore znalazlem byl opis gdzie dolacza sie zasilanie (po jakich kolorach kabelkow) i tamze podlaczalem napiecie ok 3V wg.mnie powinno starczyc ale playerek niestety nie dziala. A tym czasem mam kolejny problem, skad wziasc sobie wtyczke do nowych siemensow (x55) bo nie moge sie nigdzie jej doszukac, na allegro samych wtyczek nie znalazlem, ewentualnie chcialem kupic jakis tani zestaw sluchawkowy i z niego "ukrasc" wtyczke, no ale wolalbym kupic sama wtyczke, wiec jakby ktos wiedzial to dajcie info :]

0