Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z rejestratorem Hikvision

14 Oct 2020 16:24 252 4
  • Level 2  
    Witam mam problem z rejem Hika. Od klienta dostałem używany 4-portowy rejestrator. Klient twierdzi że jest dość nowy. W sekcji KAMERY cały czas widnieją 4 kamery których za nic nie można usunąć, a klikając na żółty wykrzyknik wyświetla się monit że kamera IP nie istnieje. Problemem jest to że nowych kamer też nie można dodać. Mam nówkę kamerę z pudełkiem i tak dalej. Włączałem jej DHCP, ustawiałem żeby była w tej samej sieci co rej. Włączałem DHCP w rejestratorze. Ustawiałem w programie SDAP adres kamery taki sam jak są zapisane w reju tylko wtedy wyświetla się że nieprawidłowe hasło i login. Kamera ma hasło takie samo jak rejestrator. Kamery w rejestratorze mają ustawienia jak na 2 zdjęciu. Zmieniałem metodę dodawania, wpisywałem wtedy hasło ale pokazuje się monit że sieć jest niedostępna. Pomocy! Nie wiem już co robić.
  • OptexOptex
  • Level 31  
    Zacznij od przywrócenia rejestratora do ustawień fabrycznych, ewentualnie jeszcze uaktualnij firmware.
    Po tym zobacz czy da radę dodać nowe kamery.
  • OptexOptex
  • Level 2  
    Przywracałem ustawienia fabryczne i próbowałem aktualizować soft. Żadnych efektów to nie dało.
  • Level 31  
    Próbowałeś ale chyba nie wyszło, skoro masz nadal w ustawieniach masz sprzęt który był wcześniej. Poprawnie przechodzi rejestrator procedurę resetu ? A co z firmwarem? też nie dało się zrobić upgradu ? Może jest po prostu uwalony i dlatego masz z nim takie problemy?
  • Level 40  
    Podaj model rejestratora.