Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony cdx-s2050 - końcówka mocy lub schemat

Masakra16 11 Paź 2005 23:51 2472 6
  • #1 11 Paź 2005 23:51
    Masakra16
    Poziom 11  

Witam prosze o podanie końcówki mocy w tym modelu bo niestety uległa zniszczeniu w taki sposób ze nie da sie odczytać symboli a i jesli można prosić to schemat serwisowy z góry dziękuje i pozdrawiam :D

0 6
  • #2 12 Paź 2005 10:10
    olecki
    Poziom 27  

koniec mocy tak sie zfajczyl ze nie idzie odczytac??...czy kawe na lawe chcesz bo lenistwo wzielo gore z paroma srobkami??

0
  • #3 12 Paź 2005 14:30
    Masakra16
    Poziom 11  

tak zfajczyl sie nie da rady odczytac a to ze końcówka sie tak zjarała to przecież nie pierwszyzna "olecki" chyba mało widzialeś końcówek mocy po spaleniu ze tak sie dziwisz. z góry thx za pomoc :cry:

0
  • #4 12 Paź 2005 14:40
    olecki
    Poziom 27  

sie kolego pytam...bo ze schematem klopot...a w sumie dogryzajac komus i proszac o pomoc to nie tedy droga...a wielu sie pyta o cobadz a nie wykazuje drobnego przejawu checi aby np rozkrecic i zobaczyc...lepiej takiemu posta nasmarowac...co to bo odczytac nie moge(radiator zaslania)

0
  • #5 12 Paź 2005 15:51
    Masakra16
    Poziom 11  

Witam "olecki" nie miałem zamiaru ci dogryzać jeżeli cię uraziłem to sorry nie oto mi chodziło potzrebuje poprostu schematu albo co tam siedzi (jaka końcówka) bo dostałem takiego sony od kumpla i własnie była spalona końcówka mocy a ani schematu ani nazwy końcówki(spalona tak ze nie da rady odczytać) nie mogłem znaleź więc prosze opomoc :D z góry dziękuje

P.S
    "Olecki" wiem ze ludzie prubója iść na łatwizne i niechce im sie dużo zeczy bo wola aby kto inny zrobił to za nich :D ale to naprawde powazna sprawa z gory thx za zainteresowanie

0
  • #6 25 Kwi 2006 20:39
    waldix

Poziom 18  

Tak wiem że post jest stary ale że znalazłem tylko 9 postów na temat tego radia to piszę.
    Końcówka mocy to TDA8588BJ, sterowana z szyny I2C.

0
  • #7 10 Lip 2009 17:01
    Maendros
    Poziom 9  

Ma ktoś schwmat tego radia??

0
  Szukaj w 5mln produktów