Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Premiun dxiMid 128 psid 229 fmi 9 adblue

ogon69 17 Oct 2020 16:54 879 3
    ogon69
    Level 3  
    Witam mam problem ze wskaźnikiem ad-blue problem polegał ma tym ze był przepalony bezpiecznik pompy ad-blue przy akumulatorach i cały czas go przepalało, świecił się też nox który został wymieniony i błąd znikną . Ogólnie auto jeździło długo z tą usterka, przyszedł czas naprawy . Nox zniknął w tej chwili pali się tylko błąd Mid 128 psid 229 fmi 9 . Przejrzałem instalacje can niby jest ok bezpiecznika już nie pali niby jest wsadzony na test 7.5A ale błąd nadal się świeci . W tej chwili pokazuje ad-blue ale po 30 s znika wskazanie. Przekładałem już pływak ze zbiornika ad-blue i nadal to samo ogólnie sterownik odcina napięcie z kostki od pływaka napięcie pokazuje się tylko przez chwile po przekręceniu stacyjki później odcina. Co dziwniejsze raz tak było ze pokazywało stały plus na wszystkich 4 pinach . Moje pytanie brzmi czy jest to możliwe żeby cala pompa/sterownik siadł czy dalej szukać can ?. Instalacja przejrzano przejścia są,, napięcie też jest na pinach od kostki pompy ad-blue. Z tego co widziałem to już wcześniej ktoś cos grzebał ale sobie odpuścił temat . Co można jeszcze zrobić w tej sytuacji bezpiecznik f59 tez jest ok z gory dopowiadam.
    Z gory dziękuję za odp.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Chavez
    Level 24  
    Sprawdź czy jak znika poziom adblue masz cały czas zasilania do pompy żarówką. Jeśli tak, cany też ok to masz uszkodzony sterownik pompy.
    Możesz jeszcze sprawdzić czy jak niepokazuje poziomu podłączysz się na diagnostykę komputerem.
    ogon69
    Level 3  
    Wszystkie plusy sa 2 stale i jeden po stacyjce
    stanisławpiotr
    Level 32  
    Co widzisz na komputerze diagnostycznym. Czy również podobnie się zachowuje wskaźnik jak i odczyt z komputera. Zrób filmik z diagnostyki odczyt błędów jak i parametrów i zaprezentuj.