Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Eagle - zniekształcenia ścieżek po wydrukowaniu z PDF

18 Paź 2020 02:07 117 2
  • Poziom 8  
    Witam,
    mam problem z wydrukami płytek zaprojektowanych w Eagle. Na rogach ścieżek pojawiają się zniekształcenia jak na załączonym obrazku. Czy da się to poprawić jakimiś ustawieniami Eagle bądź samego wydruku? Pdf tworzę poprzez procedurę file->print->print to file .

Z góry dziękuję za pomoc.
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 31  
    Wrzuć tu ten swój projekt to ja a może ktoś inny sprawdzi u siebie czy robi się ten sam problem. Mi to wygląda na błedy w pdf lub złe zaprojektowanie płytki, możesz jeszcze spróbować poszukać rozwiązania w design rules. Nie spotkałem się z tym ale myślę że da się to jakoś rozwiązać.
  • Poziom 19  
    Błąd ten wynika prawdopodobnie z samego programu Eagle lub jego działania w najnowszym systemie Windows. Może spróbuj zainstalować wirtualną drukarkę PDF np. Bullzip PDF Printer i zobaczyć jakie wychodzą wydruki.

Taki sam problem występował w programie KiCad. Tam było to spowodowane błędem w środowisku programistycznym w którym tworzony jest KiCad. W ten sposób błąd ten przeniósł się do KiCada. Poniżej fragment wydruku płytki drukowanej z KiCada.