Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TV LG aplikacja zostanie uruchomiona ponownie w celu uwolnienia pamięci

19 Oct 2020 06:17 1956 5
  • Level 3  
    Witam od dzisiaj, od kiedy mam netflixa co kilkanaście sekund podczas oglądania jakiegoś filmu na telewizorze wyskakuje komunikat aplikacja zostanie uwolniona w celu uwolnienia pamięci dodam że pamięci dostępnej jest chyba 420/480mb coś takiego więc jest bardzo dużo i nie wiem co zrobić by naprawić błąd oprogramowanie jest aktualne i telewizora i netflixa więc nie wiem co jest, proszę o pomoc Pozdrawiam!
  • Level 24  
    Od czegoś trzeba zacząć, więc proponuję reset TV do ustawień fabrycznych.
  • Level 24  
    majsterek wrote:
    Od czegoś trzeba zacząć, więc proponuję reset TV do ustawień fabrycznych.

Pomoże na krótko, tyle samo, co i wyłączenie i włączenie telewizora, co też czynię przed każdym uruchomieniem czy to Netflixa, czy to jutuba (o ile nie zapomnę, a jak zapomnę - restartująca się aplikacja szybko mi o tym przypomni). Nigdy więcej telewizora z WebOS.
  • Level 24  
    Nie jest aż tak tragicznie, wystarczy odpalić Netflixa na świeżo "zresetowanym" telewizorze, aby filmy leciały bez zacięć. Jednak to beztroskie gospodarowanie niedużą w sumie pamięcią i ogólna mułowatość LG każe mi na przyszłość trzymać się z dala od tych "smartów" z WebOS. Zwłaszcza że któraś aktualizacja pozbawiła system możliwości nagrywania programów na HDD. Tzn. funkcja niby istnieje, ale cokolwiek by nie podłączył - system twierdzi, że nie widzi nośnika. A na początku to działało. No chyba, że to wina dekodera w postaci karty wetkniętej w odbiornik. Zaraz podrążę temat. A już się zastanawiałem, czym się wykręcić od wyniesienia śmieci...
  • Level 1  
    Komuś udało się obejść problem z pamięcią? Ktoś próbował pisać na support do LG?