Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Auraton 2030rth bezprzewodowy jak podłączyć do Junkers ZWE 24-3

Jacko793 21 Oct 2020 14:52 486 4
    Jacko793
    Level 2  
    Witam wszystkich i proszę o pomoc.
    Potrzebuję podłączyć bezprzewodowy regulator Auraton 2030 RTH do pieca Junkers ZWE 24-3 tylko nie wiem jak. Szukam jakiegoś prostego schematu ale nie znajduję. Podłączyłem przewód do zacisków COM-NO na regulatorze i teraz nie wiem do czego podłączyć w piecu. Wydaje mi sie że powinienem podłączyć w miejsce zwory 8-9 ale nie jestem pewny. Czy ktoś pomoże bo nie chce spalić czegoś w piecu a tu zimno na zewnątrz. Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc. Dziękuję

Dodano po 27 [minuty]:

Witam wszystkich fachowców.
    No widzę że temat nie jest taki prosty bo nikt nie wie jak podłączyć. Czyli dobrze że na razie nie podłączyłem sam. Dalej czekam może ktos podpowie. 8-O

Dodano po 48 [minuty]:

Czy naprawdę jest to taki ciężki temat ? Tyle osób tu zagląda a nikt nie podpowie.
    To może zadam inaczej pytanie czy COM i NC podłączyć do Ls-LR czy do którychś z listwy 1-9 wejść.
    Może tak ?
    Jacko793
    Level 2  
    Witam.
    Bardzo dziękuję że zainteresowałeś się moja sprawą bo już się załamywałem. Mam podłaczony sterownik TYBOX 117 ale chće go zmienić na bezprzewodowy.
    Sterownik podłaczony mam pod Ls-LR
    Jacko793
    Level 2  
    Jeżeli dobrze rozumię to ON jest w odbiorniku Auraton RTH i ma własne zasilanie bo jest podłączony do sieci 230V

Dodano po 3 [minuty]:

Muszę podpiąć odbiornik bezprzewodowy Auraton RTH tylko nie wiem gdzie podpiąć COM i NO?

Dodano po 44 [minuty]:

Czy naprawdę nie ma osoby co by pomogła? wielka klapa