Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Ustawienia nvidia experience

bulaboys22 25 Oct 2020 22:08 897 5
    bulaboys22
    Level 6  
    Witam wszystkich, czy po optymalizacji gry, w programie nvidia experience, ustawienia w grze działają oddzielnie? Jeżeli tak to czy można wyłączyć ustawienia optymalizacji w programie nvidia experience?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    ITSpec.

Level 40  
    A kto Ci każe go używać?
    bulaboys22
    Level 6  
    Użyłem raz i automatyczna optymalizacja gier zmieniła rozdzielczość, monitor mam zwykły LCD i się głowiłem gdzie to zmienić, ponieważ nie miałem obrazu tzn koniec zakresu na monitorze. Kiedy wymuszam rozdzielczość w experience, inne ustawienia same się dostosowują, i ustawienia w grze nie działają. Nie wiem jak wyłączyć użycie ustawień w tej invidia experience?

Dodam że jest zainstalowany sterownik z tej nvidia game, kiedy odinstalowałem na początku experience ustawienia w grze z błędną resolution pozostały. Musiałem instalować ponownie i przestawiać, żeby widzieć grę na monitorze. Także nie wiem czy ustawić rozdzielczość, później odinstalować i korzystać z ustawień w grze.
    Z tym że myślałem, pozostawić program zainstalowany na przyszłość w razie potrzeby.
    bulaboys22
    Level 6  
    Otóż nie kolego, wyłączenie tej opcji automatycznej optymalizacji działa na nowe gry, aby program nie optymalzował ich automatycznie. Co do optymalizacji manualnej to ustawiasz resolution i wymiar okna, reszta sama się dostosowuje automatycznie z chmury nvidia.
    I jest kiszka nie obraz w grze.
    bulaboys22
    Level 6  
    Ustawiłem rozmiar monitora w tej aplikacji