Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Honor 8 ekran - klopot z odzyskaniem danych

rekrul 26 Oct 2020 23:41 285 4
    rekrul
    Level 2  
    Witam . Kłopot dość niecodzienny . Wypadl mi ekran z telefonu , a mam na nim zdjecia filmy etc. Normalnie moglbym podlaczyc do kompa bo telefon dziala i sciagnac wszystko na dysk twardy ale nie widzi telefonu komputer . Nie widzi go bo musze wpisac haslo zeby go odlbokowac , a zeby je wpisac to trzeba ekranu , ktorego nie ma :D Nie chce wydawa 250 zloty na ekran ale jesli bede musial to to zrobie bo sporo tam pamiatek w formie wideo i zdjec. Jednak mam nadzieje ,ze moze ktos z was ma pomysl jak by to sprytnie ominac . Prosze o pomoc i z gory dziekuje :)

@Edit
    cos poszukalem w necie o jakims jailbreaking czy czyms takim ale nie wiem czy to w ogole moze mi pomoc. jesli to nie zgodne z polityka forum to prosilbym kogos o wiadomosc na priv bo bardzo mi na tym zalezy .
  • Helpful post
    staś pytalski
    Level 39  
    Idziesz do autoryzowanego serwisu Huawei i prosisz o zgranie zdjęć. Zapłacisz parę złotych. Bądź zamawiasz wyświetlacz że znanego portalu aukcyjnego z opcją Smart, zgrwasz dane i zwracasz. Nie obejdziesz kodu blokady, no chyba że zrobisz hard reset a tego raczej robić nie chcesz.
  • Helpful post
    nutergsm
    Moderator of GSM
    Albo idziesz do serwisu GSM i prosisz o zgranie danych. W serwisie powinni mieć wyświetlacz na podmianę właśnie w takim celu.
    rekrul
    Level 2  
    dziekuje obojgu Panom za pomoc . Jutro ide do serwisu :) jeszcze raz wielkie dzieki !
    rekrul
    Level 2  
    Tak na koniec bo moze ktos skorzysta powiem jak to rozwiazalem . Koleszka z GSM powiedzial zeby zamowic wyswietlacz z allagro smart za 90 zloty i przyjsc do niego . On go mi podlaczy za jakies pare groszy , zgramy dane i odeslemy wyswietlacz spowrotem . Pieniadze mi sie zwroca bo w opcji smart mozna zwrocic towar przez 14 dni bez podania powodu .

Pozdrawiam ^.^