Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Archos 101 Core 3G nie wstał po flashu

Zlomtablet 27 Oct 2020 20:07 1401 10
    Zlomtablet
    Level 4  
    Witajcie , zdecydowałem się napisać post ponieważ mam problem ze swoim tabletem , otóż jestem posiadaczem Tabletu ARCHOS 101 Core 3G i chciałem wgrać do niego firmware 8.0 (posiadał 7.0) wersje androida. Pobrałem program Sp Flash Tool i Firmware ze strony firmwarefile.com . Czynności robiłem zgodnie z filmikiem z youtube , proces zakończył się sukcesem jednak mój tablet już nie wstał , tzn. po włączeniu widać tylko podświetlenie obrazu , odcień fioletu. Tablet reaguje na przycisk reset oraz komputer go widzi pokazując komunikat że podłączono urządzenie. Może ktoś będzie w stanie mi pomóc gdzie popełniłem błąd. , wstawiam zdjęcie urządzenia

/ Archos 101 Core 3G nie wstał po flashu
    Zlomtablet
    Level 4  
    Gdzie znajdę stokowy firmware?
    Zlomtablet
    Level 4  
    Niestety chyba go popsułem na amen :-(
    Zlomtablet
    Level 4  
    Link który pan podał w prawdzie działa można pobrać , ale plik jest popsuty , nie można go rozpakować , tzn , rozpakowuje się do 36% i wywala. Chyba zniszczyłem tym bootowaniem sprzęt , tablet reaguje na przycisk on i na reset , świeci lekko na jasno. Komputer go wykrywa.
    Zlomtablet
    Level 4  
    Tak wykrywa go.

Dodano po 1 [minuty]:

Archos 101 Core 3G nie wstał po flashu Archos 101 Core 3G nie wstał po flashu
    karolll
    Level 14  
    Witam.. :) Mam podobną sytuację jak Kolega Zlomtablet z Tabletem ARCHOS 101 Core 3G v2. Powodem mego flash-owania był uprzedni reset fabryczny , po którym nie udało się doprowadzić tabletu do zwykłego użytkowania- jak bumerang wracał do okna z wyborem odzyskania ustawień Google lub "jako nowy". Próbowałem początkowo, w/g instrukcji źródłowych, fleszować przez funkcję download, niestety bezskutecznie, po czym, po odnalezieniu( w kilku miejscach) "recepty" na ten problem, użyłem funkcji Auto format flash, a następnie Download. Wszystko ładnie i pięknie , jednak tablet nie uruchamia się poprawnie , tj. tak jak u autora postu. Użyłem 2 flash-y :Archos_Core_101_3G_MT8321_20180607_8.1.0 oraz Archos_101_Core_3G_MT6580_20170717_7.0 w tej akurat kolejności...Z nazw plików, domyślam się, że drugi zestaw dedykowany jest do mego tabletu. Z kolei przy resecie fabrycznym, w oknie dialogowym pojawiła sie sekwencja 8321, co mogłoby sugerować poprawność pierwszego zestawu, którego końcówka nazwy "8.1.0" oznacza z kolei Archos 101 Core 3G nie wstał po flashu raczej wyższy model Androida ;) Możliwe że przez to iż niewłaściwy flash załadowałem do tabletu, teraz nie pojawia się okno startowe... Niestety nie zdążyłem skorzystać z poradnika Kolegi nutergsm .... PC widzi tablet poprawnie jako ARCHOS 101 Core 3G. Proszę o wsparcie, sugestie, podpowiedzi..... Dzięki Bardzo ! :) :)