Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ferguson ariva 253 combo usterka

pecik 27 Oct 2020 21:01 591 8
    pecik
    Level 10  
    Witam.Samoczynne załączanie się menu podczas oglądania.Wyłącza się po chwili i tak w kółko.Wyłączanie z pilota nic nie daje.Po dłuższej chwili gra normalnie bez menu np.2 godziny i powtórka z rozrywki.Czy wyłączam menu z klawiatury czy z pilota nie ma znaczenia. Czy ktoś ma jakiś pomysł na tę usterkę .Pozdrawiam
    rnb_bolii
    Level 38  
    Witam. Może lokalna klawiatura wariuje?
    User removed account
    Level 1  
    pecik
    Level 10  
    Pilot jest oryginał 100% sprawny, nie robi żadnego zwarcia. Menu się pojawia i znika lub stoi w miejscu. Pilot jest poza zasięgiem tunera.
    User removed account
    Level 1  
    pecik
    Level 10  
    Używam jednego pilota.Inne piloty od wieży i tv odłożę poza zasięg i zobaczymy.Pozdrawiam

Dodano po 13 [minuty]:

pecik wrote:
    Używam jednego pilota ,okey inne piloty od wieży i tv odłożę poza zasięg i zobaczymy.Pozdrawiam

Tylko teraz poczekamy trochę ,bo nie raz wariował po włączeniu,albo po dłuższej chwili od włączenia. Teraz na razie gra dobrze poczekamy.Pozdrawiam

Dodano po 47 [minuty]:

pecik wrote:
    Używam jednego pilota ,okey inne piloty od wieży i tv odłożę poza zasięg i zobaczymy.Pozdrawiam

Dodano po 13 [minuty]:

pecik wrote:

Tylko teraz poczekamy trochę ,bo nie raz wariował po włączeniu,albo po dłuższej chwili od włączenia. Teraz na razie gra dobrze poczekamy.Pozdrawiam

Piloty sprawdziłem pod względem baterii są okey,zwarcia piloty raczej nie mają.
    Tylko zauważyłem że procesor w tunerze jest gorący,tzn.parzy w palec.Jak na razie nie włącza się menu ale tak wcześniej było albo menu zaraz po włączeniu lub po dłuższym graniu.Czekamy.

Dodano po 9 [godziny] 22 [minuty]:

Zaczęło się menu włączać po pół godzinie na procesor przykleiłem na pastę radiator jak na razie działa dobrze,ale według mnie jest to rozwiązanie doraźne,nie wiadomo dlaczego się grzeje procesor? Może ktoś jeszcze ma pomysł.Pozdrawiam
    pecik
    Level 10  
    Jednak nic te zabiegi nie przyniosły tzn menu się włącza nie zawsze zaraz po włączeniu lub po 5 minutach i gdy wyłączę pilotem tak może być z kilka razy potem znowu przerwa jakiś czas,Różnie to bywa .W weekend z nim jeszcze powalczę dam znać o efektach.pozdrawiam
    User removed account
    Level 1