Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Chińskie radio Android - Aplikacja do wyłączania ekranu

31 Oct 2020 20:09 921 5
  • Level 4  
    Witam. Jakiś czas temu zamontowałem w samochodzie takie radio https://pl.aliexpress.com/item/4000429814247.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.494a5c0fljRGML
    Podczas jazdy w nocy, niestety ekran świeci trochę za mocno a wbudowane ustawienia jasności ekranu niewiele dają.
    Czy ktoś na forum zna jakąś sprawdzoną aplikację, która jest w stanie wyłączyć ekran ? Próbowałem kilku ze Sklepu Play ale co prawda są one w stanie wyłączyć ekran, jednak włączenie jest już niemożliwe.
    Ja potrzebuję aplikację, któtra wyłączy ekran, a po kolejnym dotknięciu ekranu znów go włączy.
  • Level 37  
    Poszukaj aplikacji typowo pod jasność jakiś screen brightness, night screen.
  • Level 4  
    Jest to jakieś rozwiązanie ale wówczas musiałbym w dzień znów zmieniać ustawienia a ja szukam czegoś co wyłączy i włączy ekran podczas jazdy,w jak najprostszy sposób.

• Level 43  
    Gdzie te stare radia które miały możliwość ściemniania razem ze ściemnianiem zegarów w aucie ;)
    Nie masz opcji Tryb nocny do wyboru jak w telefonie?
  • Level 4  
    Jest opcja jasności ale ustawienie nocnej na minimum trochę zbyt mocno świeci. Przyciemnianie zegarów nie zmienia w żaden sposób jasności ekranu.
  • Level 4  
    Rozwiązanie okazało się banalnie proste. Wystarczyło do końca rozwinąć menu powiadomień na górze ekranu. Tam znalazłem ikonę o nazwie EKRAN. Po kliknięciu w nią gaśnie ekran. Po ponownym dotknięciu ekranu w dowolnym miejscu, ekran się włącza.