Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Falownik Sofar 8.8 KTL-X aplikacja.

smokevery day 01 Nov 2020 16:15 3990 6
    smokevery day
    Level 6  
    Cześć, mam duży problem z uruchomieniem aplikacji Solarman. Na wszystkich filmikach które oglądałem podłączenie pod aplikację jest bajecznie proste, kopiujemy tylko qr kod i reszta leci sama. Mam moduł Wi-fi Plug Pro- 03 podłączony do falownika diody na nim świecą się cały czas, na ekranie falownika widzę ikonkę wi-fi , adres ustawiłem na 01 tak jak zalecano w innym temacie. Przez wi-fi jestem połączony z modułem, przechodzę do aplikacji solarman pro klikam add-->plant----> kopiuje qr kod. Po skopiowaniu długo się wczytuje a potem wyskakuje informacja jak na zdjęciu Falownik Sofar 8.8 KTL-X aplikacja. . Falownik Sofar 8.8 KTL-X aplikacja.
    smokevery day
    Level 6  
    Falownik był już dodany w innej aplikacji o nazwie smart client dlatego na tej mnie blokowało. Teraz mam pytanie chciałbym wyrzucić to urządzenie z smart client i dodać na inne konto, robił ktoś coś takiego bo mam obawy, że jak je usunę to nie dodam tego już na inne konto z racji tego,że jest to chińszczyzna i będą z tym problemy.
    _RAMZESEK_
    Level 11  
    w smart client musisz usunac nr loggera.
    smokevery day
    Level 6  
    Zaryzykowałem i się udało, usuwasz logger i bez problemu dodajesz do innego konta. Zastanawiam się czy będę w stanie dodać ten logger do aplikacji solarman a nie smart client. Chcę to zrobić z racji tego że aplikacja smart client nie wygląda dla mnie za ciekawie.
    _RAMZESEK_
    Level 11  
    Jak masz sofara to dedykowana apka do tego to..solarman i tego sie trzymaj :) Uwazaj na grzejącego sie sofara :)
    smokevery day
    Level 6  
    No nie do końca, do sofar mam osobny moduł wi-fi pluf pro 3 i na jego instrukcji dedykowaną aplikacją jest smart client. Co masz na myśli mówiąc o grzaniu się sofara ?
    _RAMZESEK_
    Level 11  
    Sofar ma pasywne chlodzenie. Oby mial od sufitu sporo miejsca do odprowadzania ciepla.