Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak słuchawki 2.4 GHz sparować z telefonem?

Cudnie 04 Nov 2020 15:17 996 5
    Cudnie
    Level 2  
    Dzień dobry, kupiłem słuchawki Razer Thresher PS4. Na stronie jednego z większych sklepów jest napisane, że w łatwy sposób można łączyć słuchawki bezprzewodowo z telefonem. Słuchawki nie mają bluetooth tylko wireless 2.4GHz. Do słuchawek załączony jest adapter USB do komputera, PS4 lub innych urządzeń. Niestety nie umiem podłączyć tych słuchawek do telefonu.
  • Helpful post
    staś pytalski
    Level 39  
    Ja nie widzę informacji NA STRONIE PRODUCENTA
    aby można było je sparować bezprzewodowo z telefonem.
    Cudnie
    Level 2  
    Również nie widzę na stronie producenta takiego opisu. Zadałem oficjalne pytanie producentowi. Czekam na odpowiedź.
    Kupowałem w oparciu o informację na stronie eurortvagd. Nie zamierzam tego reklamować, jak również oddawać sprzętu, bo spełnia moje wymagania w połączeniu z komputerem i ps4. Natomiast dodatkowa funkcjonalność opisywana przez sprzedawcę byłaby miłe widziana. Zastanawiam się czy pomimo braku informacji na stronie producenta jest jakaś możliwość sparowania słuchawek z telefonem. Oczywiście działa podłączenie poprzez przejsciówke adaptera do usb telefonu ale moim zdaniem jest to mocno przekombinowane i łatwo wtedy o uszkodzenie gniazda usb w telefonie.
  • Helpful post
    blahfff
    Level 39  
    2.4GHz to sugeruje jakis wlasny standard zamiast bluetooth, stad tez zewnetrzny odbiornik/nadajnik wpinany w USB. Skoro dziala po podlaczeniu odbiornika za pomoca kabla OTG to raczej wiecej tutaj nic nie wykombinujesz. Analogicznie z myszkami czy klawiaturami. Te ktore korzystaja ze bluetooth mozna sparowac, te ktore maja wlasny odbiornik zwyczajnie nie sa kompatybilne.
    staś pytalski
    Level 39  
    Nawet jak byś je podłączył do telefonu, obawiam się, że jakość by Cię rozczarowała.
    Cudnie
    Level 2  
    Dostałem informacje od producenta:
    "Razer Thresher PS4 można podłączyć do urządzeń za pomocą nadajnika bezprzewodowego 2,4 GHz, kabla micro-USB<>USB oraz kabla audio 3,5 mm. Zestaw słuchawkowy można podłączyć do PS4, komputera stacjonarnego, a także urządzeń wyposażonych w złącze audio 3,5 mm"
    Po pierwsze mam wrażenie jakby odpowiedź dotyczyła innego sprzętu. Moje słuchawki nie mają wejścia audio 3,5mm. Jedyne wejście jakie jest to micro USB.
    Po drugie ten opis pokazuje, że na stronie eurortvagd jest błąd w opisie.

Dodano po 1 [minuty]:

staś pytalski wrote:
    Nawet jak byś je podłączył do telefonu, obawiam się, że jakość by Cię rozczarowała.

W jakim sensie jakość by mnie rozładowała? Używając słuchawek w połączeniu z komputerem jakość jest w porządku.