Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Galaxy a70 nietypowy problem z ładowaniem

04 Nov 2020 21:49 501 7
  • Level 2  
    Samsung a70 kupiony a grudniu 2019 po 2 mies od wymiany wyświetlacza (sierpień) ma problemy z ładowaniem, Ogólnie od czasu naprawy (w serwisie play) dzieją sie z nim dziwne rzeczy, np włącza sie alarm i nie można go wyłączyć, albo plamy na obiektywie aparatu a ostatnio telefon raz ładuje się normalnie przy tym grzejąc się do temperatury słońca a raz nie ładuje się wcale. W serwisie facet wyczyścił wejscie usb c chwile ładował sie i znowu to samo. Jutro może będzie normalnie działać ale po jutrze znowu nie będzie działał, moje pytanie co może z nim być i czy opłaca się naprawiać?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 37  
    To świeży model, więc normalnie oddaj go na gwarancję. Jak nie chcesz już oddawać przez Play, zadzwoń na infolinię Samsung i zapytaj gdzie możesz oddać swój telefon w ramach gwarancji.
  • Admin of GSM Group
    pheox1999 wrote:
    Ogólnie od czasu naprawy (w serwisie play)

Play nie ma serwisów. Wejdź sobie na stronę autoryzowanego serwisu i zamów kuriera który odbierze od Ciebie telefon a po naprawie ponownie dostarczy do domu.
  • Level 2  
    Witam, już kiedyś opisywałem problemy z ładowaniem w moim samsungu a70, po serwisie i wymianie baterii dalej było to samo wiec w innym serwisie zostało wymienione gniazdo ładowania i płyta główna. Dowiedziałem się również że urządzenie zostało zalane gdzie ja tego telefonu używałem może z 3 miesiące i nawet nie stał obok jakiegokolwiek źródła wody, wszystko było ok przez ostatnie dni jedna dzisiaj znowu problem wrócił. Ktoś wie może o co chodzi bo ja już sam mam wątpliwości ze dalsze naprawy mają sens(wydałem już 350zł na to wszystko) w serwisie gwarancyjnym go nie przyjmą.
  • Admin of GSM Group
    Wymieniona bateria, gniazdo ładowania i płyta główna za 350zł. Ktoś Cię robi w balona, zmień serwis.
  • Level 2  
    tino2003 wrote:
    Wymieniona bateria, gniazdo ładowania i płyta główna za 350zł. Ktoś Cię robi w balona, zmień serwis.

serwis już zmieniony, nie opłacało sie juz go naprawiac najprawdopodobniej w serwisie gwarancyjnym go zalali lub w inny sposob uszkodzili bo sam go naprawde krótko używałem bez nawet wychodzenia z nim z domu
  • Level 27  
    pheox1999 wrote:
    najprawdopodobniej w serwisie gwarancyjnym go zalali
    No to troche pojechałeś po bandzie. W autoryzowanym serwisie nie wolno mieć żadnych płynów na warsztacie (włączając w to IPA). Za 350 zeta pewnie gniazdo i baterię wymienili, ale na pewno nie płytę.
  • Level 36