Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor LCD do salony 55-65 cali do 3,5k zł

05 Nov 2020 12:55 390 5
  • Level 9  
    Cześć,
    Szukam telewizora LCD do salonu w rozmiarze 55-65 cali. Budżet jakim dysponuję, to max 3,5k zł. TV głównie do oglądania kanałów z NC+ oraz YouTube oraz Netflix.
    Kanapa od tivika stoi w odległości ok. 2,6m. Jaka wielkość tivika będzie najbardziej odpowiednia 55, 58 czy 65 cali? Dzieciaki też często coś oglądają i też muszą ogarnąć tivika wzrokiem.
    Obecnie mam Philipsa 42pfl7108 i bardzo przyzwyczaiłem się do Ambilighta, także w telewizor z tą funkcją bym celował. Gdyby inne firmy też to oferowały to nie miał bym skrupułów aby zmienić firmę, zwłaszcza że miałem sporo przebojów z obecnym TV razem z wymianą płyty głównej (oczywiście po gwarancji). Jeżeli w tych pieniądzach jest możliwość zakupu czegoś z lepszym obrazem i stabilniejszym softem niż Philips (często nie chce się włączyć i łapie zamuły), to też się nad tym zastanowię. Polecicie coś wartego uwagi? Panasonic 58gx830, Philips 58PUS8535, a może coś innego?
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Moderator of RTV - what to buy
    58 cali wydaje się optymalny.
    Z Philipsa sensowny jest tylko 58pus8505
    Większego wyboru nie ma, bo seria 7 to bieda.
  • Level 9  
    A jak ten Philips ma się do np. wspomnianego przeze mnie Panasonica 58gx830? Chyba, że coś od LG lub Sonego byłoby lepsze?
  • Moderator of RTV - what to buy
    Nie widziałem na żywo tego Panasonica - trudno mi się wypowiedzieć. Poprzednie modele były jak najbardziej ok.
    Panas nie ma Ambilight. Ta funkcja tylko w Philips.
  • Level 9  
    A warto byłoby dopłacić 1kpln do Sony 65hx9005?