Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ozonowanie - pytania o założenie firmy

05 Nov 2020 20:54 387 3
  • Level 3  
    Witam, planuje założyć firmę ozonującą i mam parę pytań, najlepiej do prowadzących takie firmy, albo znających temat. Mianowicie :
    1. Potrzeba jakieś certyfikaty, czy zaświadczenia ukończenia kursów?
    2. Sprzęt musi mieć atesty, czy może być taki made in china? Jest jakaś różnica pomiędzy china a polskimi typu Paruszewski? Ja już mam taki jak na zdjęciach, 48g/h, 240W, czyli realne jakieś 15g/h.
    3. Jaki miernik ozonu wybrać? Jakiejś konkretnej firmy? Czy może obejdzie się bez niego?

Z góry dzięki, pozdrawiam

Ozonowanie - pytania o założenie firmy Ozonowanie - pytania o założenie firmy
  • Level 3  
    A jeszcze mam pytanie odnośnie pomieszczenia, w którym znajduje się piec gazowy, trzeba go jakoś zabezpieczyć, czy w ogóle nie można takiego pomieszczenia ozonować?
  • Level 3  
    Sprzęt oczywiście dokupię, tylko nie wiem jaki, bo jak może być made in china to zamówię u nich. Widziałem polskie ozonatory to w środku mają te same chińskie płytki
  • Level 12  
    Mają te same bebechy ale klient patrzy na obudowy, miernik ozonu powinieneś mieć bo warto spisać protokół z usługi dla klienta (czas ekspozycji/ppm).
    Żadna ustawa nie reguluje ozonowania więc kupujesz i sprzęt i działasz, ale warto podejść do tego profesionalnie sprzęt, kombinezon, maska i dobra bajera klient kupuje oczami.