Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Octagon SF8008 - OpenATV - Instalacja hostinfoversion

musculus 07 Nov 2020 01:30 1407 2
    musculus
    Level 17  
    Witam,
    Mam pytanie o instalacje Host Info Version (dodatek do E2Iplayer) pod OpenATV. Tuner to Octagon SF8008, ale to chyba nieistotne.
    Dawno temu jakoś to zainstalowałem i działało. Teraz coś zmieniałem w konfiguracji i niektóre rzeczy nie działają. Chcę przeinstalować ten dodatek od nowa. Ale nie pamiętam jak to robiłem, nie mogę też znaleźć opisu w necie, z którego kiedyś korzystałem.
    Zainstalowałem testowo inny soft (Hyperion) i tam instalacja tego dodatku działa. Ale Hyperion ma do tego specjalne menu, którego brakuje w OpenATV.
    Mam więc pytanie: Jak instaluje się dodatki do E2Iplayera w OpenATV? Chodzi mi zwłaszcza o dodatek hostinfoversion. Czy ktoś może mi tu pomóc?
    andrzejlisek
    Level 28  
    Jak wciśniesz czerwony lub zielony przycisk podczas normalnego oglądania (nie pamiętam teraz, który z nich), to wyświetla się lista zainstalowanych wtyczek. Potem chyba czerwony przechodzi do listy dostępnych rozszerzeń i pobiera z internetu dostępne rozszerzenia, a zielony pokazuje listę zainstalowanych rozszerzeń z możliwością deinstalacji. Czy tą drogą pokazuje się to, co chcesz odinstalować i zainstalować?
    musculus
    Level 17  
    Zielony przycisk pokazuje listę wtyczek. Następnie znowu zielony umożliwia ich zainstalowanie. Natomiast HostInfoVersion nie jest wtyczką, lecz dodatkiem do wtyczki. I nie wiem, jak zainstalować właśnie ten dodatek.

W Hyperionie robi się to tak: (opis z oficjalnego forum PKTeam - twórców Hyperiona):
    Code: text
    Log in, to see the code

Natomiast w OpenATV nie mogę znaleźć tego, co w Hyperionie jest pod żółtym klawiszem, czyli instalacji dodatków do E2iPlayera.