Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hikvision ds-2cd2041g1-idw1 nie zapisuje na kartę SD

Keenzoo 07 Nov 2020 08:32 666 2
    Keenzoo
    Level 10  
    Witam

Posiadam kamerę jak w opisie z kartą micro SD 128Gb SANDISK ULTRA microSDXC 128GB 100MB/s A1 Cl.10 UHS-I. Taką kartę polecono mi w sklepie z kamerami. Kamera nagrywa tylko wtedy kiedy kliknę na podglądzie nagrywanie, wyłączenie aplikacji, przejście w inną zakładkę hikconnect przerywa nagrywanie. Poprzez przeglądarkę ustawiłem w harmonogramie zapis ciągły 7dni/24h i nadal nic. Męczę się z tym od wczoraj i nie mogę sobie poradzić.
    Dodam, że był już podobny temat, ale zrobiłem wszystko co inne osoby sugerowały i nadal nic :(

Jeszcze zauważyłem, że w aplikacji na androida hikconnect pokazuje mi ilość pamięci z telefonu, a nie z karty pamięci w kamerze.

Proszę o pomoc.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    tracker05
    Level 13  
    Miałem podobny problem, pomogło wyłączenie zapisu ciągłego w harmonogramie, po prostu nagrywa od 13.00 do 12.59 bez tej jednej minuty i jest ok :)
    Keenzoo
    Level 10  
    Już rozwiązałem problem. Co do harmonogramu to męczyłem się klikając w dany dzień i ustawiając zakres. Należy to zrobić myszką i można wtedy ustawić zakresy np 1h nagrywa, 1h przerwa, znowu 1h nagrywa itd.
    Co do samego nagrywania, zmieniłem na nagrywanie w 265+ i zaczęło nagrywać.

Dziekuje za zainteresowanie.