Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Sprężarkę ciśnienie 10bar zbiornik min. 100l

qazik123 08 Nov 2020 15:05 1197 9
    qazik123
    Level 14  
    Witam!
    Kupię sprężarkę do własnego użytku w garażu (do używania klucza pneumatycznego, piaskowania, malowania). Parametry, które miałaby mieć sprężarka to ciśnienie 10 bar i zbiornik minimum 100 l. Kwota, którą chce przeznaczyć to 2000 zł. Czy znajdę godny polecenia sprzęt w tej cenie?
    Pozdrawiam
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
    qazik123
    Level 14  
    W takim razie może używane stare konstrukcje?
    qazik123
    Level 14  
    Jeżeli chodzi o piaskowanie to bardzo rzadko i male elementy np. Zacisk hamulcowy. W takim przypadku uważam, że zapotrzebowanie nie jest duże.
    Dobromir pomysłowy
    Level 21  
    A co sądzicie o sprężarkach chińskich jest to dobry sprzęt? i budowa na bazie zbiornika lpg , przykład Link
    strucel
    Level 32  
    Mam takie coś i nawet spoko działa już z 8lat, ale 10bar to raczej można przy niej zapomnieć, jak była nowa to do 8 dochodziła ale po kilku miesiącach wywaliło uszczelkę pod jedną z głowic, wymieniłem i ustawiłem na 6bar - to w moim egzemplarzu takie optimum gdzie szybko nabija. BTW 100 litrowy zbiornik do lpg raczej ciężko będzie znależć używany, nowe to owszem tyle że cena trochę zaporowa.
    wtorek5001
    Level 9  
    Witam posiadam na sprzedaż sprężarkę z wojska francuskiego mało w życiu przepracowała. Jest to 2 tłokowy boxer posiada dwa zbiorniki. Cena jak mnie interesuje to 800zł ponieważ jest do małego przeglądu ( wymiana filtrów wężyków bo zparcialy itd )
    krzysiek7
    Moderator of Electricity
    Ewentualne oferty proszę zgłaszać do autora na PW lub zamieścić własne ogłoszenie o sprzedaży. Temat zamykam.