Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Iveco Daily 29L13 2001 r. - brak świateł

robertrocky 08 Nov 2020 19:14 1488 9
lampy.pl
    robertrocky
    Level 7  
    Witam, kupiłem Iveco i mam problem: nie ma świateł mijania (znaczy się są ale ktoś podłączył się od pozycyjnych), nie ma świateł drogowych choć na błysku są, nie świecą kontrolki hamulca ręcznego, świec żarowych, nie ma oświetlenia wewnątrz kabiny i prądu w zapalniczce.
    Szybkościomierz dokłada około 20 km/h, czyli jedziemy 60 a pokazuje 80, a drogomierz dokłada 40 km na 100 przejechanych w realu, czyli pokazuje 140 przejechanych.
    Proszę o poradę, fajnie jakby ktoś miał schemat instalacji
  • lampy.pl
  • lampy.pl
    robertrocky
    Level 7  
    kolego Megawe a jakiś opis tego schematu miał byś ? , oznaczenia kolorów przewodów ?
    robertrocky
    Level 7  
    Powiem tak : mistrzem nie jestem ale pojecie mam tylko ze w iveco na razie rozpoznaje się gdzie co jest . W samochodach typu vw golf 3 czy audi a4 biorę schemat z opisem i lecę z problemem bo schematy są dostępne i w ogóle wszystkiego pełno a do tego iveco literatury jak na lekarstwo
    Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi
    Kolego Hart 3 przełącznik zespolony czyli ten przy kierownicy ? jak dobrze rozumiem
    beryas
    Level 31  
    Kolego ja mam delphiego i autorska przejsciowke do iveco chetnie pomoge, pracuje w Stalowej woli ;)

Dodano po 46 [sekundy]:

schemat instalacji do iveco tez posiadam bo sam walczylem troche ze swoim ;P
  • Helpful post
    Hart3
    Level 26  
    Podaję link https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3021272.html Natomiast co do diagnostyki to masz tam złącze 38 pinów,nie sądzę nie sądzę żeby urządzenie z twojego linku dało radę.Iveco z tego rocznika ma bardzo ubogą diagnostykę a na pewno nie ogarnia problemów ze światłami.
    robertrocky
    Level 7  
    Witam sorki ze się nie odzywałem wcześniej ale zajęty byłem.
    Kolego Hart3 dzięki za link a co do diagnostyki to program chcę do sprawdzenia poprawności pracy silnika i kasowania błędów ale dzięki za wszystkie dorady
    koledze beryas też dziękuje odezwę się w wolnej chwili bo teraz walczę z audi hehhehehe poprawiam czyjeś chore pomysły
    pozdrawiam