Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka wielofunkcyjna kolorowa do domu za 500 zł

Glogu123 09 Nov 2020 15:18 660 18
    Glogu123
    Level 5  
    Witam.
    Szukam taniej w eksploatacji drukarki kolorowej w cenie ok. 500 zł.
    Zależy mi na tanim koszcie druku (jakieś dobre tanie zamienniki).
    Funkcja druku bezprzewodowego co jest dzisiaj podstawą.
    Musi posiadać ksero oraz skaner.

Dziękuję za pomoc. :)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    dr.master
    Level 38  
    Brother dcp-j4110 na tusze LC-123, 125, 127.
    Brother dcp-j105 na tusze LC525, 529.
    Przyjemne, zajmujące mało miejsca urządzenia.
    Bardzo tania eksploatacja i dostępność części zamiennych (pampers, czujniki, rolki, skaner) sprawia że to dobry wybór. ?
  • Helpful post
    MITAR
    Level 13  
    dr.master wrote:
    Brother dcp-j4110 na tusze LC-123, 125, 127.
    Brother dcp-j105 na tusze LC525, 529.

Wszystko super, sam szukam drukarki atramentowej w granicach 500-600 zł, ale polecajcie drukarki które SĄ DOSTĘPNE, np. DCP-J4110DW nie jest dostępna nigdzie w Polsce ani nowa ani używana a DCP-J105 jest strasznie droga aktualnie jak na swoje małe możliwości, koszt nowej to około 900 zł w większości sklepów.

W każdym razie NIE POLECAM HP 6475, którą kupiłem kilka dni temu skuszony możliwościami (ADF i drukowanie dwustronne) i ceną (430 zł po rabatach), drukarka po 15 minutach od uruchomienia wiesza się, że trzeba kabel od prądu odłączyć bo nie działa nawet drukowanie po kablu usb, świeci strasznie jasno listwą led z przodu i ma piszczące cewki, ponadto ledwo wydrukowałem 5 stron a już piszczy jakiś pasek. Aktualnie wojuję ze sklepem aby ją oddać.
    Glogu123
    Level 5  
    Zgadzam się z MITARem potrzebuje dostępnej drukarki za którą nie zapłacę 1000zł
    kiss39
    Level 38  
    Mam Brother DCP -585CW i jest rewelacyjna, skan, wifi i tani "atrament" 10 kartridży 6 kolorowych i 4 czarne za 30zł
    Glogu123
    Level 5  
    dr.master wrote:
    W tym budżecie to tylko używki wchodzą w grę.

W takim razie znajdę coś do 750zł ?
    kiss39
    Level 38  
    znajdziesz drukarkę do 200zł :)

Dodano po 1 [minuty]:

200zł a zestaw katridzy 40zł
    ZESTAW 10 TUSZY DO DRUKARKI BROTHER
    4x LC123/123 BK XL BLACK - CZARNY - 29 ml
    2x LC121/123 C XL CYAN- NIEBIESKI - 19 ml
    2x LC121/123 M XL MAGENTA CZERWONY - 19ml
    2x LC121/123 L XL YELLOW ŻÓŁTY- 19 ml
    MITAR
    Level 13  
    kiss39 wrote:
    Mam Brother DCP -585CW i jest rewelacyjna, skan, wifi i tani "atrament" 10 kartridży 6 kolorowych i 4 czarne za 30zł

kolejna osoba która poleca drukarkę której nigdzie nie można kupić ani nowej ani używanej.
    Przed poleceniem swojego modelu zadalibyście sobie chociaż minimum trudu i sprawdzili allegro / olx / ceneo czy drukarka jest dostępna.

DCP-585CW jest w ilości sztuk 2 na olx ale obydwie uszkodzone.
    kiss39
    Level 38  
    MITAR wrote:
    DCP-585CW jest w ilości sztuk 2 na olx ale obydwie uszkodzone.
    Podaj do niej link jak mozesz. Moja drukarka lezała sobie na elektrośmieciach pewnie ktos wyrzucił, bo była uszkodzona i nie drukowała , a teraz działa to kwestia sprawdzenia i dobrej reki do sprzętu .
    MITAR
    Level 13  
    kiss39 wrote:
    podaj do niej link jak mozesz. Moja drukarka lezała sobie na elektrośmieciach pewnie ktos wyrzucił, bo była uszkodzona i nie drukowała , a teraz działa to kwestia sprawdzenia i dobrej reki do sprzętu .

Wystarczy na olx.pl wpisać "DCP-585CW" ...
    https://www.olx.pl/oferta/brother-dcp-585-cw-CID99-IDFWQZS.html
    https://www.olx.pl/oferta/drukarka-brother-dcp-585cw-mozliwe-skanowanie-CID99-IDH6f5q.html
    rys57
    Moderator
    Zerknij na HP Ink Tank Wireless 410 series. Tusze w butlach. Różne wersje.
    syros
    Level 11  
    Wiadomo HP przejęła udziały Samsunga w drukarkach laserowych kolorowych i teraz dyktuje swoje ceny. Jeszcze dwa lata temu kolorowego Smsunga można było kupić za 650zł. A teraz HP wystawia swoje na bazie Samsunga za kwotę prawie 900zł.
    Użytkuję Samsunga laser CLX 3305W jestem zadowolony, kupiłem go z drugich rąk.
    telefonyfotovideo
    Level 8  
    Mam dwie j105. Jedna 629 i 689
    syros
    Level 11  
    Właśnie i jak się sprawują. Jest z nich Pan zadowolony? No a ceny tonerów ?
    m.tosiek
    Level 20  
    Też posiadam j 105 od jakiś sześciu lat, zero problemów, wydrukowane około 5000 stron, tusze po mniejwięcej 30pln za sztukę w zależności od sklepu. Kolorowe tuszę są dość mało pojemne, za to czarny starcza na bardzo długo. Trochę archaiczna obudowa, ale za to masywna, korzystam z niej po Wi-Fi, konfiguracja dość łatwa, trzeba wpisać w niej hasło do sieci i przy włączonej zainstalować sterowniki na komputerze. Tak więc ogólnie z własnego doświadczenia polecam ten model, chociaż ostatnio ich ceny bardzo podskoczyły, ja wtedy kupowałem za niecałe 600 pln
    Michelson
    Level 25  
    Muszę przyznać, że jestem trochę w szoku, że j105 tak podrożała. Z dwa, czy trzy lata temu dałem za nią jakieś 500+ zł. Skąd taki wzrost cen?
    m.tosiek
    Level 20  
    Pandemia=praca zdalna=duży popyt, a że jest to już stary model to dostępność niewielka i stąd ceny. Zresztą nie tylko drukarki podrożały, niemal ceny wszystkiego poszły w górę.
    telefonyfotovideo
    Level 8  
    Ceny tuszy lc525 od 3 zł się zaczynają i wcale nie są najgorsze