Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rolety radiowe portos - dwa piloty?

17 Nov 2020 14:44 264 1
 • Level 10  
  Witam wszystkich,

  Jakiś czas temu przeprowadziłem się do domku w którym zamontowane są rolety sterowane radiowo - firma portos, mam po 13 okien na piętrze. Jako że rolety były bardzo długo nie używane (montaż w okolicach 2008/9 roku) lokalni serwisanci ogarnęli mi je od strony technicznej w stopniu podstawowym i na chwile obecną wszystko działa.

  W tym momencie mam rolety zaprogramowane na takim pilocie: https://www.dorolet.pl/piloty-433-mhz/17-pilot-portos-15-kanalowy-do-silnikow-z-radiem.html na numerkach od 1 do 13 mam kolejne rolety i wspólny kanał 0.

  W domu na ścianie jest też powieszony taki pilot: https://roleta.pl/pilot-5-kanalowy-z-zegarem-...any-na-scianie-portos-prn-5t-bialy-p-103.html obecnie nie jest używany, poprzedni właściciel zamontował go na puszce i zamiast oryginalnej baterii CRxxxx jest koszyk na 2xAA.

  Jako że instrukcji do silników ani pilota 15 kanałowego nigdzie nie umiem znaleźć zapytuję - czy w tym systemie jest możliwość użycia dwóch pilotów na raz? W sensie - w pilocie ściennym dzielę sobie okna na 5 grup i działają wg timera, ale nadal mogę sterować indywidualnie roletami z pilota?
 • Helpful post
  Moderator of Property Security
  Tak. Mogą tak działać.