Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Kenwood KDC-PSW 9527 i logika zap這nu ?

altari 14 Pa 2005 09:02 2163 3
  • #1 14 Pa 2005 09:02
    altari
    Poziom 13  

Panowie chodzi mi o to czy ten model posiada mo瞠 logike zap這nu po pod陰czeniu przewod闚 podtrzymanie pami璚i (鄴速y) bezpo鈔ednio do + a (czerwony) po stacyjce zapami皻uje po這瞠nie panela i to czy radio by這 w陰czone czy nie po zabraniu kluczyka sk豉da i maskuje panel ale czy przy takim po陰czeniu jest mo磧iwo軼 w陰czenia go bez kluczyka.Mo瞠 jakie ukryte ustawienia w opcjach?

0 3
  • Pomocny post
    #2 14 Pa 2005 10:00
    SlaweK
    Poziom 43  

Zacznij od przeczytania instrukcji obs逝gi, je郵i nie masz to Kenwood na swoich stronach sporo udost瘼nia. Czasem jest to ustawiane np po這瞠niem bezpiecznika lub jakim ukrytym prze陰cznikiem. Zwykle ale nie wszystkie auta maj na stacyjce po這瞠nie ACC pomi璠zy wy陰czonym a zap這nem, specjalnie do s逝chania radia.

S豉weK

0
  • #3 14 Pa 2005 11:49
    altari
    Poziom 13  

Dzi瘯i S豉wek za pomoc nie wiedzia貫m 瞠 Kenwood na swojej stronie udost瘼nia tyle ciekawych rzeczy zazwyczaj wi瘯szos firm traktuje wszelkie informacje jako tajne lub poufne tylko mia貫m ma造 problem ze znalezieniem tej strony wszedzie trafia貫m na sprz皻 AGD Kenwooda.

I jeszcze ma豉 pro軸a znajdzie sie ktos na forum z dobr znajomosci angielskiego i przet逝maczy sensownie to co znalaz貫m w tej instrukcji:

If your vehicle’s ignition does not have an ACC position,
    or if the ignition wire is connected to a power source
    with constant voltage such as a battery wire, the power
    will not be linked with the ignition (i.e., it will not turn on
    and off along with the ignition). If you want to link the
    unit’s power with the ignition, connect the ignition wire
    to a power source that can be turned on and off with the
    ignition key. Bo mysl 瞠 tu jest pies pogrzebany

0
  • #4 10 Lut 2011 06:34
    Mechanik10
    Poziom 10  

Witam te mam problem z logik w kenwoo'dzie 4047, nie ogarniam przewod闚 w vectrze b (seryjne), wed逝g kostki ISO z studio24.prv.pl, mam prawid這wo prze這穎ne 鄴速y i czerwony (s造cha jak si w陰cza ale nic nie pokazuje)

0
  Szukaj w 5mln produkt闚