Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RTX 2070 Windforce 2x 8GB -Temperatury

22 Lis 2020 20:54 45 5
  • Poziom 1  
    Cze,
    może rozwiązał ktoś problem z temperaturami z ta wersją karty graficznej ? Po10 min gry w np. wiedźmina ta wersja tej karty osiąga 85 a nawet 88 stopni i wtedy spada jej taktowanie tak aby zmniejszyć temperatury, rozgrywka jest płynna no ale trochę nie fajnie ze roczna karta robi takie numery. W samej obudowie 6 wentylatorów na niewiele się zdaje, dodatkowo procesor nad nią i5-9600 ma maksymalnie 60 stopni.. może ktoś pomoże ? a może oddać ja na gwarancje i to cos da ? Nie chciałbym nic kombinować ponieważ nie po to wydaje 2000 zl żeby nie móc w pełni korzystać ze sprzętu. Tym bardziej że undervolting pozwala mi jedynie zachować taktowanie karty ale jej temperatura w dalszym ciągu sięga 85 stopni. Obawiam się że jak minie gwarancja to i karta wyzionie ducha..

• Poziom 38  
    Jaka obudowa?
    Słaby ten undervolting w takim razie.
    Krzywą wentylatorów pokaż.
  • Poziom 1  
    Obudowa to SILENTIUM PC Gladius GD8 TG
    Wentylatory mam ustawione 40 stopni to 41 % i tak w góre..
    Jak ściagne boki obudowy to również temperatura dochodzi do 84 stopni po niewielkim czasie..
    Czy moze to byc wina np pasty ?
  • Poziom 1  
    Przy 88 stopniach mam 100 % tak aby tej wartości nie przekraczała i również przy niej spada taktowanie, wziąłem sprzęt od brata miesiąc temu a karta kupiona w grudniu 2019, w testach osiąga maks. 70 stopni w grze zaczyna robić się grzałka i jęk z wentylatorów.