Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilot kilka urządzeń lg jvc

23 Nov 2020 17:34 267 8
  • Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 34  
    Piloty są zepsute, czy ich brak?
  • Level 7  
    Wojtek M wrote:
    Piloty są zepsute, czy ich brak?

Do TV nie działają wszystkie przyciski, bądź się przycinają, tak to do radia jest i działa.
  • Level 7  
    Wojtek M wrote:
    Tu Masz coś o naprawach pilotów. Pilot do LG trzeba wyczyścić i po kłopocie, ewentualnie trzeba też wymienić kilka gumek.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3736557.html

Wiem wiem. Ale chciałbym jeden do tych urządzeń i pytanie czy jest jakiś czy nie.
  • Level 11  
    Poszukaj pilota Ferguson RCU650, to uniwersalny pilot, który pozwala na różne sposoby zaprogramować działanie przycisków aż dla czterech urządzeń. Ja taki wykorzystuję do sterowania starej plazmy Panasonic i nowego dekodera Samsung ICU100. Kody poszczególnych przycisków można programować poprzez podanie kodu urządzenia, albo ręcznie, klawisz po klawiszu. Nie znalazłem kodu dla TV Panasonic, więc dla obu urządzeń zrobiłem to w trybie ręcznym (tzw. funkcja uczenia z pilota oryginalnego). Choć to tryb ręczny, to zaprogramowanie jednego przycisku zajmowało mi tak do 10 sekund, więc po kilku minutach zabawa była skończona, a pilot zaczął spełniać swoje zadanie.
    Widok na mojego pilota:
  • Level 19  
    Witam.
    Pasują piloty programowane komputerowo VENUS oraz GENERAL PREMIUM.
  • Level 7  
    noak wrote:
    Witam.
    Pasują piloty programowane komputerowo VENUS oraz GENERAL PREMIUM.

Dzięki, tzn że obsłużą mi te dwa sprzęty? a mógłbym Cię prosić o jakiś link lub model dokładny?

Dodano po 3 [minuty]:

colin39 wrote:
    Poszukaj pilota Ferguson RCU650, to uniwersalny pilot, który pozwala na różne sposoby zaprogramować działanie przycisków aż dla czterech urządzeń. Ja taki wykorzystuję do sterowania starej plazmy Panasonic i nowego dekodera Samsung ICU100. Kody poszczególnych przycisków można programować poprzez podanie kodu urządzenia, albo ręcznie, klawisz po klawiszu. Nie znalazłem kodu dla TV Panasonic, więc dla obu urządzeń zrobiłem to w trybie ręcznym (tzw. funkcja uczenia z pilota oryginalnego). Choć to tryb ręczny, to zaprogramowanie jednego przycisku zajmowało mi tak do 10 sekund, więc po kilku minutach zabawa była skończona, a pilot zaczął spełniać swoje zadanie.
    Widok na mojego pilota:

Dzięki za wskazówkę, wezmę też go pod uwagę.
  • Level 19  
    Witam.
    Proszę się skontaktować z firmą PILOTPOLAND Bielawa tel.778338689.
    Po podaniu modeli sprzętu zaprogramują pilot VENUS albo GENERAL.