Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy s20 FE blokada frp jak usunac gdy brak opcji na klawiaturze

23 Nov 2020 23:27 390 10
  • Level 3  
    Witam,
    Bardzo prosze o pomoc. Po resecie Próbuje usunąć konto Google gdyz nie znam hasla, telefon kupilam na aukcji a sprzedawca nie odpowiada. mam taki problem gdy mam podac nazwe konta po otworzeniu klawiatury moge wybrac tylko albo ikonke ustawien albo trzy kropki ( reszta jest tak jakby wylaczona i kolo kazdej ikony jest pomaranczowa kropka) czyli nie moge otworzyc ap. Samsung pass , probowalam drugiej opcji czyli wejsc ustawienia ->ustawieniach klawiatury -> Key-tap feedback ale tam nie mam wogole zadnej opcji wejsc w ustawienia dzwieki i wibracje. Czy ktoś może mi pomóc usunac to konto google, moze jest jakis sposob albo aplikacja. Reset klawiatury nie pomaga, każdym razem jest to samo. Mam nadzieję że w miarę jasno opisałam na czym polega mój problem ale jeśli będzie konieczne to zrobie zdjęcia.
  • Level 26  
    Szukałaś na YT filmu z tym problemem? Wpisz model telefonu i słowo "bypass" powinno pomóc.
  • Level 36  
    Odwiedź autoryzowany serwis Samsung, bądź dobry serwis, zapłacić ok 50-100zł i problem rozwiązany, możesz obejrzeć kilka filmów na YouTube jak wyżej powiedziane i może będzie jakiś wideoporadnik co ominie blokadę.
  • Admin of GSM Group
    Binuska wrote:
    telefon kupilam na aukcji a sprzedawca nie odpowiada.

Jeżeli na allegro to otwórz spór ze sprzedawcą i ma podać hasło do odblokowania lub zwróć mu telefon.

Jeżeli faktycznie zostało hasło przez przypadek to pół biedy, gorzej jak telefon był kradziony bo wtedy możesz mieć kłopoty.
  • Level 3  
    1. Nie znalazłam rozwiązania w żadnym filmie na YT, a sporo tych filmików oglądałam...
    2. Telefon kupiłam na ebay kleinanziegen W Niemczech, telefon Kupiłam z ory. pudełkiem, akcesoria wszystkie więc raczej nie powinien byc kradziony
    3.A jest może jakaś możliwość by zrobić to z recovery menu a moze Ktoś mógłby mi polecić jakas aplikacje którą mogę ściągnąć na PC ?
  • Admin of GSM Group
    Więc pozostaje odwiedzić dobry serwis.
  • Level 3  
    Ciekawi mnie to czemu te opcje, aplikacje na klawiaturze U mnie nie działaja, Są w jakis sposob wyłączone? Jest to rodzaj zabezpieczenia ? Może głupie pytanie ale od wielu lat nie man doczynienia z Androidem
  • Level 36  
    Binuska wrote:
    iekawi mnie to czemu te opcje, aplikacje na klawiaturze U mnie nie działaja, Są w jakis sposob wyłączone? Jest to rodzaj zabezpieczenia ?

Bo nie powinny dzialac w tym momencie i widac Samsung w wersji oprogrowania ktora jest wgrana to poprawil. To nie sa oficjalne metody na zdjecie tej blokady a raczej szukanie jakiejs luki. Z miesiaca na miesiac jedne sa latane, inne znajdywane.

Czasem mozna wgrac starsza wersje oprogramowania i wtedy starsze opcje dzialaja.
  • Level 3  
    blahfff wrote:
    Binuska wrote:
    iekawi mnie to czemu te opcje, aplikacje na klawiaturze U mnie nie działaja, Są w jakis sposob wyłączone? Jest to rodzaj zabezpieczenia ?

Bo nie powinny dzialac w tym momencie i widac Samsung w wersji oprogrowania ktora jest wgrana to poprawil. To nie sa oficjalne metody na zdjecie tej blokady a raczej szukanie jakiejs luki. Z miesiaca na miesiac jedne sa latane, inne znajdywane.

Czasem mozna wgrac starsza wersje oprogramowania i wtedy starsze opcje dzialaja.

Dzieki , Spróbuję ze starszą wersja,moze sie uda. Jakby ktos mi jeszcze Podpowiedział, podrzucil jakiegoś Linka z tym jak wgrac starsza wersje i skad ja wziasc to bede wdzieczna.
  • Level 3  
    Dzieki. Poszukam, poczytam i mysle ze dam rade. Jak okaze sie zbyt skomplikowane to nie pozostanie mi nic innego niz oddac tel do serwisu.
    A niby taka ‚okazja’ byla by kupic ten tel...