Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[2-9.12.2020, seria webinarów]Wszystko co chcesz wiedzieć o i.MX RT Crossover

ghost666 24 Nov 2020 11:04 459 0
 • [2-9.12.2020, seria webinarów]Wszystko co chcesz wiedzieć o i.MX RT Crossover
  Firma NXP zaprasza na serię pięciu webinarów poświęconych mikrokontrolerom z rodziny i.MX RT Crossover - programowaniu ich, implementacji we własnych aplikacjach i korzyściach, jakie płyną z korzystania z tych układów.

  Seminarium odbędzie się w pełni wirtualnie w dniach od 2 do 9 grudnia bieżącego roku. Na webinar zarejestrować można się pod tym linkiem.

  Podczas tych 5 sesji specjaliści udzielą szczegółowych informacji technicznych i odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące omawianych układów. W ramach serii zaplanowano spotkania poświęcone następującej tematyce:

  - Część 1 (2 grudnia, 45 minut) Mikrokontrolery crossover NXP i.MX RT: wprowadzenie w erze gigahercowych MCU
  Podczas tego seminarium internetowego przedstawiona zostanie seria i.MX RT od NXP i jej wyróżniające funkcje. NXP rozszerzył tę serię o układy o wyższej wydajności, efektywności i wyposażyło je w zaawansowane zabezpieczenia, łączność i wyjątkowe możliwości.
  - Część 2 (3 grudnia, 45 minut) Wprowadzenie do oprogramowania i narzędzi MCUXpresso
  NXP oferuje łatwą w użyciu, skuteczną i bezpłatną zintegrowaną platformę programistyczną dla mikrokontrolerów opartych na ARM Cortex-M firmy NXP. W ramach webinaru zaplanowano demonstrację na żywo wszystkich narzędzi, pokazująca przykład użycia omawianego IDE do programowania układu.
  - Część 3 (7 grudnia, 45 minut) Rozwój platform graficznych w oparciu o mikrokontrolery crossover i.MX RT firmy NXP
  To seminarium internetowe skupi się na możliwościach graficznych mikrokontrolerów i.MX RT. Omówione zostaną funkcje sprzętowe i możliwości urządzeń i.MX RT do aplikacji HMI, a także możliwości oprogramowania i sprzętu, w tym oferta firmy NXP i ich partnerów.
  - Część 4 (8 grudnia, 45 minut) Uczenie maszynowe z mikrokontrolerami crossover i.MX RT firmy NXP
  Podczas tej sesji przedstawione zostaną gotowe rozwiązania obejmujące lokalne i oparte na chmurze systemy rozpoznawania głosu, twarzy i gestów. Biblioteki uczenia maszynowego i oferta narzędzi programistycznych NXP (środowisko programistyczne NXP eIQ ML) uzupełnia i upraszcza tworzenie aplikacji tego rodzaju.
  - Część 5 (9 grudnia, 2x45 minut - dwa tematy)
  Precyzyjne sterowanie silnikiem dzięki mikrokontrolerom crossover i.MX RT NXP
  Podczas tego seminarium internetowego omówione zoostaną szczegóły dotyczące najważniejszych urządzeń peryferyjnych mikrokontrolerów i.MX RT, możliwości sterowania silnikiem, takich jak biblioteki oprogramowania w czasie rzeczywistym (RTCESL) oraz debuggera i wizualizacji, a także narzędzi dostrajających, takich jak FreeMASTER i MCAT.
  Ulepszenie mikrokontrolerów crossover i.MX RT NXP z łącznością bezprzewodową (Wi-Fi® i Bluetooth® Low Energy)

  Źródło: materiały prasowe NXP

  Cool! Ranking DIY
  Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
  About Author
  ghost666
  Translator, editor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 wrote 10182 posts with rating 8465, helped 157 times. Live in city Warszawa. Been with us since 2003 year.
 • Computer ControlsComputer Controls