Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

mitsubishi colt 1,5 GLXi C50 1990 ok-jak naprawić moduł zapł

BULLDOG 14 Oct 2005 15:47 1446 0
    BULLDOG
    Level 12  
    Padł mi nagle i niespodziewanie ulubiony samochodzik,z aparatu zapłonowego nie idzie sygnał/kable sprawdzone/ do ECU-ten nie dostając sygnału że silnik się obraca,nie podaje impulsu na wtryskiwacze i pupa mokra.Warsztat twierdzi że poszedł moduł,a konkretnie hallotron.ECU sprawdzali/ale kondensatorów nie wymienili mimo że autko ma 14 lat/.Jedyna oferta pomocy przyszła z serwisu Mitsubishi-tzn oferta kupna za ponad 5000 złotych /Tak 5000!/ nowego modułu.Do auteczka jestem bardzo przywiązany i nie moge znieść mysli o jego złomowaniu lub puszczeniu na części-już predzej kupię drugie takie bez kwitów,ale na chodzie i wymontuję części.Nie chce mi sie wierzyć ,że przy takim popycie na usługę naprawy modułów nikt tego nie robi.Znalazłem jednego kolegę który to robił,ale wyjeżdża z Polski chyba raczej na stałe.Moze ktos zna reanimatora lub wie jak to zrobić-najlepiej w okolicu Katowic.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się