Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Watson FA7040 chassis 11ST19A- wsad pamięci

14 Paź 2005 15:59 1651 7
  • Poziom 12  
    Problem z pamięcią . Nie mogę wczytać właściwego wsadu . Wsady z ELEKTRODY nie pasują , albo nie mogę regulować jaskrawości , albo nie mogę nic zmienić w trybie serwisowym np. amplitudy pionu.
    Czytałem w postach o takich problemach i nic nie pasuje do mojego telewizora. Jeżeli któryś z kolegów ma właściwy wsad to proszę o pomoc na karl(malpa)pnet.pl lub na forum.
  • Poziom 30  
    Mam sopiowaną osobiscie ale SEG CT2801 chassis 11ST19A7 procek SDA5555A 041 1405 A14 9RF100449 Vestel19V13FT, pamieć 24C08
  • Poziom 22  
    Witam
    Podaj jaki procek i pamięć
  • Poziom 12  
    Procek SDA 5252-A015 i pamięć 24LC08 i naprawdę wsad z ELEKTRODY WATSON pod chassis 11AK19E3 do mojego WATSON-a nie pasuje.
    Jutro postaram się sprawdzić wsady dla OTVC SEG jak podał Michał99.
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    witam
    moze ten.mam problem slabo widoczne menu szare kontury obraz .z vestelem.kinol emisa dobra wsad podstawilem pewny.przejzalem pobieznie na stole wazniesze inne.zly jestem na 5v jedne na LM inne na 7905 a schemat mam nieczytelny w kompie, jakos zawsze naprawialo mi sie je bez schematu ale jak cos kaleczy 5v dedukuje po sciezkach.pamietaj o masie przy glowicy ant.ostatno mialem na tym chassis kineskop philipsa org.to szok.bo w twoim nie pojdze.mam panorame32cale na11ak19 z wylamanym trafem ,w panoramie 28cale na tym chassis znalazlem kineskop LG obydwie na vestelu.ktos zalozyl i nie skonczyl nie przeszedl ten numer.chasis przerobie na pan 32.kineskop LG przeloze do philipsa pan.28PW6005/01(tego mam chodacego,wszesniej org philips oczywiscie jak w a68 wyrwane dzialo ,strzelanie nic nie dalo) moze uratuje z jeden,czekam na pilota albo lezy korekcja albo z trybu da sie nagiac.rozebralem powiedzmy chodzacego28cali aby uratowac dwa inne,takie czasy
  • Poziom 12  
    Tak , spasował wsad ,który podał kolega "bonzo f" pod procesor SDA 5252 -A015. Dzięki.