Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Markem-Imaje - Nowa drukarka inkjet 9330 dla Twojej produkcji. Zobacz teraz!

(Sponsored) magic9 25 Nov 2020 06:38 3753 0
phoenixcontact
 • Markem-Imaje - Nowa drukarka inkjet 9330 dla Twojej produkcji. Zobacz teraz!
  Lider na globalnym rynku rozwiązań znakowania, kodowania i etykietowania, firma Markem-Imaje, wprowadza do sprzedaży nową drukarkę inkjet małych znaków – 9330.
  Drukarka zaprojektowana do pracy przy niskich i średnich obciążeniach, jest nie tylko prosta w obsłudze i konserwacji, ale też potrafi łatwo dostosować się do zmian w wielkości produkcji. Przeznaczona do wielu gałęzi przemysłu, z dużymi możliwościami komunikacji, znajduje zastosowanie w wielu aplikacjach.

  9330 może drukować długo, nieprzerwanie aż 8 000 godzin, bez konieczności wykonania prewencyjnego przeglądu. Codzienny koszt użytkowania drukarki jest niski dzięki zastosowanemu układowi hydraulicznemu najnowszej generacji, który pomaga zmniejszyć zużycie rozcieńczalnika nawet o 50%, w porównaniu z konkurencyjnymi modelami w tej kategorii, przy pracy w 20°C.

  Drukarka 9330 jest odpowiednia zarówno dla pojedynczej linii, jak i rozbudowanej produkcji; umożliwia znakowanie na szerokiej gamie podłoży, w tym na tworzywach sztucznych, kartonie, metalu, folii, papierze i szkle i jest gotowa sprostać wyzwaniom produkcyjnym teraz i w przyszłości.


  Więcej informacji o urządzeniu znajdziesz tutaj: https://coleman.pl/drukarki-ink-jet-malych-znakow/items/markem-imaje-9330
  Coleman International Sp. z o.o. jest przedstawicielem firmy Markem-Imaje w Polsce.

  [News sponsorowany]

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  magic9
  Editor
  Offline 
  Has specialization in: redaktor treści elektroda
  magic9 wrote 834 posts with rating 368, helped 11 times. Live in city Kielce. Been with us since 2010 year.
 • phoenixcontact