Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BITURBO - mocne, bezprzewodowe elektronarzędzia od Bosch

magic9 25 Nov 2020 07:33 5889 1
 • BOSCH wprowadził właśnie na rynek nową innowacyjną serię elektronarzędzi - BITURBO - dedykowaną profesjonalistom z branży przemysłowej, budowlanej czy stolarskiej. Docenią je szczególnie ci, którzy mają wysokie wymagania, jeśli chodzi o wydajność pracy przy ekstremalnych obciążeniach. A to wszystko bez uciążliwych przewodów i z mocą porównywalną do odpowiedników sieciowych.

  Najnowsza technologia pozwala przy wydłużonej pracy na akumulatorze dostarczyć narzędziom takiej mocy, jakiej wymaga się przy profesjonalnych i wymagających pracach z użyciem narzędzi sieciowych - w zależności od rodzaju narzędzia od 1000W do 1800W. Tajemnicą zwiększonej efektywności akumulatorów Pro Core jest zastosowanie nowego bezszczotkowego silnika z magnesem nedymowym.
  Wysokoprądowe akumulatory ProCORE przeznaczone dla serii BITURBO występują w pojemności 8 i 12 Ah i są dobrze przemyślane, trwałe i efektywne. W ramach serii akumulatorów ProCORE dostępny jest także kompaktowy model o pojemności 4 Ah – szczególnie polecany do zastosowania w mniejszych szlifierkach kątowych serii Bosch Professional oraz we wkrętarkach.

  BITURBO - mocne, bezprzewodowe elektronarzędzia od Bosch


  Narzędzia z serii BITURBO idealnie sprawdzą się we wszelkich pracach budowlanych, instalacyjnych w różnych warunkach - przy pracach na wysokości, na dachu, na drabinie, gdzie częste przemieszczanie może być wyjątkowo kłopotliwe i niebezpieczne.

  Aktualnie zestaw elektronarzędzi Bosch BITURBO zawiera pilarki tarczowe, zagłębiarki, ukośnice, szlifierki kątowe, a niedługo na rynku pojawią się także młoty udarowo-obrotowe zarówno z systemem SDS plus, jak i SDS Max. Pilarka tarczowa GKS 18V-68 GC idealnie nada się do precyzyjnych prac stolarskich i dekarskich, gdyż jest mocna i lekka, a nowy uchwyt zapewnia doskonałą kontrolę we wszystkich pozycjach cięcia.
  Wśród tej serii elektronarzędzi jest też zagłębiarka GKT 18V-52 GC, której kompaktowa konstrukcja pozwala na cięcie od ściany w odległości jedynie 10 mm i na głębokość nawet do 52 mm. Jeśli chodzi o ukośnice, to modele GCM 18V-216 I GCM 18V-305 GDC zapewniają moc taką jak narzędzia sieciowe z mocą odpowiednio: 1600-2000W oraz łatwe i dokładne cięcia do głębokości 70mm w przypadku GCM 18V-216. Z kolei w przypadku szlifierek kątowych - w stosunku do poprzedniej generacji akumulatorowych szlifierek, model GWS 18V-15 SC umożliwia o 50% szybsze cięcie oraz dużo bezpieczniejszą pracę dzięki hamulcowi X-Brake i technologii Drop Control. Model ma również swój odpowiednik z innowacyjnym systemem wymiany osprzętu X-Lock: GWX 18V-15 SC. Najciekawszymi elektronarzędziami w serii są młoty udarowo-obrotowe - pierwsze jak do tej pory młoty akumulatorowe Bosch Professional z systemem mocowania osprzętu SDS Max. Są skuteczne w nawet najbardziej intensywnych pracach dzięki energii udaru 12,5 J.

  BITURBO - mocne, bezprzewodowe elektronarzędzia od Bosch


  Więcej informacji: https://www.bosch-professional.com/pl/pl/informacje/aktualnosci/biturbo/

  [News Partnerski]

  Cool! Ranking DIY
  About Author
  magic9
  Editor
  Offline 
 • #2
  kornexx
  Level 3  
  Świetnie te narzędzia działają w praktyce. Ogólnie BOSCH jest dobrym producentem.