Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Radio sc-802 w volvo v70 OFF na radiu

lotheru2241 25 Nov 2020 11:56 741 4
    lotheru2241
    Level 3  
    Witam,
    ojciec kupił niedawno volvo v70, jak przekręcił kluczykiem to radio samo się włączało. Teraz gdy przekręci kluczykiem to jest napis OFF na radiu. Czytałem na Internecie ze radio jest zablokowane, teraz jak je odblokować? Kod radia oczywiście mam. Niedawno był wymieniany akumulator, czy przez to się radio zablokowało??
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    emik
    Level 30  
    lotheru2241 wrote:
    Kod radia oczywiście mam. Niedawno był wymieniany akumulator, czy przez to się radio zablokowało??

Tak. Ktoś 3x wpisał błędny kod. Teraz włącz radio z napisem OFF i czekaj aż znów uzyskasz możliwość wpisywania kodu.
    lotheru2241
    Level 3  
    Właśnie godzinę temu ustawiłem stacyjke na I i włączyłem radio z napisem off. Pytanie nie rozladuje się akumulator?
  • Helpful post
    emik
    Level 30  
    lotheru2241 wrote:
    Właśnie godzinę temu ustawiłem stacyjke na I i włączyłem radio z napisem off. Pytanie nie rozladuje się akumulator?

To powinno trwać ok. 2 godz. z małym hakiem.
    lotheru2241
    Level 3  
    Odczekałem 2 godziny na włączonym zapłonie, po czym wyświetlił się komunikat o wprowadzeniu kodu radia.