Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen C4 - Tylna wycieraczka nie działa, przerwana wiązka.

ksksks 26 Nov 2020 16:51 825 1
    ksksks
    Level 1  
    Witam,
    Temat wiązki bagażnika w C4 wałkowany wiele razy ale nie udało mi się znaleźć rozwiązania mojego problemu.
    Pech chciał, że w wiązce przerwały się dwa przewody od silnika wycieraczki. Oba białe, oba zupełnie przerwane a nie tylko przetarte.
    Czy posiada ktoś schemat elektryczny lub wie jak pomierzyć żeby podpiąć dobrze a niczego nie zepsuć bardziej?
    Citroen c4 2006 1.6 HDI.
    Czarny4994
    Level 22  
    Rozumiem, że sprawdziłeś, oba białe idą do silniczka tylnej wycieraczki. mam schemat, jak zdejmiesz tapicerkę z lewego tylnego słupka powinna być tam kostka od reszty wiązki i znajdziesz tam pin 9 i 10 z reguły są one podpisane abo co każda alba na krańcach, według mojego schematu te przewody są czarne więc to zweryfikuj czy się to zgadza jak w kości na słupku Twoje białe tez będą w tych samych miejscach to ok. możesz sprawdzić czy na jednym przewodzie jest stały plus po zapłonie i czy jest cały czas i czy na drugim jak włączysz czasówki czy pojawia sie cyklicznie, masa jest na słupku gdzieś niedaleko kostki na słupku . Jak możesz wstaw zdjęcie tej Twojej wiązki. bo może jak rozprostujesz przewody to jeden będzie dłuższy drugi krótszy i po tym pójdzie poznać.

Citroen C4 - Tylna wycieraczka nie działa, przerwana wiązka.