Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CANDY ACTIVA CTA-105 płyn do płukania

14 Oct 2005 20:08 3407 6
  • Level 16  
    Pranie w porządku ale nie pobiera płynu do płukania . Czy to poważna przypadłość ? Chciałbym coś o niej wiedzieć , ponieważ przebywa ona dość daleko ode mnie i problem znam tylko przez telefon .
  • User removed account  
  • Level 14  
    No bleble ma rację ale jest problem z jej wyczyszczeniem. Ja zrobiłem tak. Do tego pojemnika na płyn do pluk. wsypałem odkamieniacz (najlepiej KamStop) i potem zalałem wrzącą wodą. (Nie lać do pełna bo leci przez kanał ten co wlatuje woda z pralki) Pozostawiłem to na 30min. ale na godzinkę też można. Z syfonem zrobiłem to samo. Po czasie należy tą wodę wylać i raz przepłukać zimną wodą. Powinno pomóc. Aha do płynu można też dodać trochę wody żeby nie był za gęsty (niektóre płyny są takie)
  • Level 16  
    Czyszczenie zrobione - nie pomogło .
  • Level 31  
    no to pozostało przeczyścić tą część która jest "zabudowana" w górnej pokrywie pralki (na rysunku zaznaczona na czerwono) oraz sprawdzić sterowanie strumieniem wody ( w tym przypadku mechaniczne dzwignie i cięgna)
  • Level 16  
    Pralka naprawiona - wyskoczył wodzik . Nie widziałem tego osobiście , była to naprawa na odległość .